Úvodní stránka>MLÁDEŽ>SPORTOVNÍ TŘÍDY ZŠ SLOVAN

Související informace

Štítky

SpSM

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ v oblasti mládeže úzce a dlouhodobě spolupracuje se ZŠ Slovan a formou sportovních tříd s rozšířenou výukou tělesné výchovy (od 6 do 9 třídy) náš klub sdružuje až 50 našich fotbalistů na této škole. Čtyři ročníky žáků od U12 až po U15 mají po dobu 4-let až 5 hodin TV týdně v návaznosti na tréninkový proces a s jasně danou strukturou metodické výchovy hráče. Součástí Sportovního střediska mládeže je tým kvalifikovaných trenérů, kteří musejí splňovat kriteria stanovaná fotbalovým svazem o vzdělávání trenérů.

Tato skutečnost může být velmi důležitá pro rodiče již při rozhodování, aby si Základní školu Slovan pro své dítě vybrali:

  • již od prvopočátku (pro budoucí prvňáčky je k zápisu zde) nebo
  • v rámci přechodu od 6.třídy (aktuální podklady pro talentové zkoušky tříd z rozšířenou výukou TV a fotbalu jsou zde).

V současné době je na postu ředitele ZŠ Slovan Mgr. David Klimek, který hrával za muže SK HS Kroměříž od divize až po 2.ligu a v současné době patří do trenérského týmu mládeže. Dříve tento post ředitele zastával Mgr. Jaroslav Němec, současný starosta města Kroměříž, jenž sám jako bývalý fotbalista podporuje fotbal a sport v našem městě a je i příznivec SK HS Kroměříž. 

VYBERTE SI SPOJENÍ ZŠ SLOVAN A HANÁCKOU SLAVII KROMĚŘÍŽ

Mrázek Ondřej
 

Mgr. Ondřej Mrázek (licence UEFA A)

vedoucí trenér SpSM, sportovní třídy ZŠ Slovan

mobil 723 007 480

email mrazekondra@seznam.cz