Úvodní stránka>Aktuality>Žáci U14 porazili soupeře z Holešova
čtvrtek 2.3.2017
SK HS Kroměříž U14 - SFK ELKO Holešov U15 6:1 (2:0)
branky: Žďára 2, Vytiska 2, Linda, Jiřík

sestava: Schönwälder - Dočkal, Večerka, Stavjaníková, Zavadil - Linda, Hendrych - Žďára, Nohava, Bíbr - Chytil střídali: Jiřík, Hrabal, Lejsal, Němčík, Vytiska, Dvouletý trenéři: Mrázek, Linda.

V prvním poločase se hrál fotbal ve velmi nahuštěném prostoru, kdy domácí celek nedokázal roztáhnout hřiště a delší časový úsek podržet míč. Hlavním aspektem, který byl k vidění byla bojovnost a osobní souboje. Přesto se dokázal 2x prosadit Žďára a dal Hanákům pohodlný náskok. Ve druhém poločase jsme hru více kontrolovali a soupeř fyzicky nestíhal. Díky tomu jsme skóre navýšili na konečných 6:1 a zaslouženě se radovali z vítězství.

Hodnocení trenéra: "V zápase se projevila hlavně větší trénovanost a vyšší počet hráčů na naší straně. Druhý poločas jsme hru více roztáhli a poctivou kombinací se dostávali na dostřel, což jsme hned 4x využili. Pro zvýšení sebevědomí to byl velmi dobrý zápas." uvedl MGr. Ondřej Mrázek, trenér týmu a zároveň vedoucí SpSM.