Úvodní stránka>Aktuality>Vysoká prohra mužů v Otrokovicích

FC VIKTORIA OTROKOVICE - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 5:0 (2:0)

Branky: 12. Dekleva Tomáš, 14. Elšík Robin, 53. Jasenský Adam, 65. Elšík Robin, 89. Elšík Robin.

Rozhodčí: Gasnárek Michal - Drozdy Luboš, Mayer Petr.  Delegát: Volf Rudolf.

Diváků: 322

FC VIKTORIA Otrokovice: Juřík – Zach, Kwaku, Dekleva, Jasenský – Ponížil, Šuranský, Višněvský (70. Hradil), Mlýnek (78. Křivánek) - Vavruša (71. Bahounek), Elšík. Trenér Marek Sedlák.

SK HS Kroměříž: Šustr - Šmerda, Čep, Budín, Netopil - Pavelka, Steiner, Zavadil (61. Stratil), Strašák - Hromek (53. Hynčica), Silný (64. Kašík). Náhradníci: Svoboda - Stratil, Čep. Trenér: Jaroslav Baďura, asistenti Ivo Světlík a David Klimek.

Komentář vedoucí mužstva K. Haldinové:"V neděli ráno Hanáci vyrazili do Otrokovic, kde jak je známo není nejlepší terén na fotbal. Od rozcviček provázel hráče mírný déšť. V 5. minutě jsme si vytvořili standardní situaci PVK. V 8. minutě se to samé odehrálo na straně domácích. Ve 12. minutě padl první gól, domácí rozehráli aut a Dekleva nechyboval. Ve 14. minutě domácí zvýšili na 2:0 z další standardní situace a to 5 metrů od praporku, prosadil se Elšík. Ve 21. minutě Steiner z 25 metrů nastřelil pouze golmana. Ve 27. minutě rozehrál Hromek roh, našel Steinera a ten trefil břevno domácí branky. Ve 49. minutě rozhodčí neuznal gól domácím, který byl vstřelen z ofsajdu. V 53. minutě se prosadil Jesenský. V 63. minutě šel Elšík sám na branku, kde míč vyboxoval Šustr a kapitán Čep míč uklidil za čáru. V 65. minutě už to Elšíkovi vyšlo a vstřelil tak svůj druhý gól. V 69. minutě byl neuznán další gól domácích. V 89. minutě padl poslední gól utkání a trefil se Robin Elšík."

Komentář asistenta trenéra D. Klimka:"My jsme si hlavně neporadili se standardkami, domácí byli důraznější ve vápně a to rozhodlo. Hráli jsme sice na polovině soupeře, ale ten nám ze tří střel na bránu dal dva góly. Po třetí brance ze standardky se už zápas jen dohrával. Hráči byli psychicky dole, nebyl nikdo, kdo tým zvedl. Za první jsme si výsledek nezasloužili, za druhou půli odpovídá."

• Videozáznam z utkání je zde.
  • Další podrobnější informace z průběhu utkání jsou zpracovány v reportáži zde (zdroj onlajny.com).