Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky z přípravných zápasů mládeže

1.utkání
SK HS Kroměříž U19 - TJ Zdounky 2:1 (1:0)
Branky: Knap 2x
Sestava: Měchura - Beneš,Glozyga,Dočkal,Třasoň,Chudoba,Zavadil,Karlík,Knap,Vasiljev,Zakopal. Střídali: Svoboda - Moravec,Oslzla,Navrátil Jan,Navrátil Tom, Šťastný.

Kluci přijeli na turnaj ze soustředění v Roštíně a podali proti kvalitnímu týmu hrajícímu mužský okresní přebor solidní výkon. Během utkání si museli zvykat na důraznou hru v osobních soubojích, která byla asi jediným hendikepem v tomto utkání. Hra měla spád i tempo a oba týmy se postarali o zajímavé utkání.

2.utkání FINÁLE TURNAJE
SK HS Kroměříž U19 - TJ Lubná 0:0  na penalty : 3:2
Branky HS: Cupák,Beneš,Chudoba
Sestava: Měchura - Beneš,Glozyga,Šťastný,Třasoň,Navrátil Jan,Cupák,Zavadil,Zakopal,Chudoba,Knap. Střídali: Karlík,Oslzla,Navrátil Tom,Vasiljev,Dočkal,Rotrekl

Utkání se hrálo oproti původnímu času utkání pouze 2x20 minut a o to to bylo těžší, protože soupeř vydržel po celou dobu dobře bránit a vycházet ze zajištěné obrany do rychlých protiútoků. Jak v prvním, tak i ve druhém utkání jsme měli kvalitní držení míče tak i dostatek šancí ke vstřelení vítězné branky, ale toto se nám bohužel nedařilo zrealizovat. O utkání a vítězi turnaje rozhodli penalty.

Chtěl bych poděkovat oddílu FK Lubná 1959 za výbornou organizaci a báječnou atmosféru na turnaji. Hráči uctili památku Ing. Simona Musila, výborného člověka a kvalitního fotbalisty, který do své tragické smrti hrával za Lubnou, Hanáckou Slavii Kroměříž, Viktorii Otrokovice a Chropyni.

U19
neděle 17.7.2016

SK HS Kroměříž - 1.FC Viktoria Přerov  3:1 (1:1)
Branky: Knap,Cupák,Vasiljev
Sestava: Svoboda - Šmerda,Glozyga,Šťastný,Třasoň,Beneš,Zavadil,Cupák,Chudoba,Knap,Zakopal. Střídali: Rotrekl,Augustýn,Oslzla,Vasiljev,Navrátil Jan,Navrátil Tom,Karlík,Dočkal.

Na stadion HS zavítal nováček MSDL tým Viktorie Přerov, který sice nepřijel ve velkém počtu hráčů, ale zato s velkým odhodláním a spoustou zajímavých fotbalistů. My jsme se chtěli prezentovat dominancí v kombinaci, kvalitní defenzívou a to se nám celkem dařilo, ovšem ne po celou dobu utkání. Bohužel dnes byla největší naše slabina v kvalitě před finálních a finálních míčů a v samotné koncovce. I přesto jsem rád, že jsme dokázali otočit nepříznivý výsledek a utkání vyhrát

U17
sobota 16.7.2016
Turnaj Vlastimila Marečka

FC Zbrojovka Brno - SK HS Kroměříž  3:0 (0:0)

Sestava: Šebestík - Liška,Žiška,Pospíšil,Štěpjak,Oračko,Malošík,Storzer,Mlčoch,Horčička,Fekar. Střídali: Sedlák,Košárek

Utkání proti Zbrojovce Brno jsou vždy velmi náročná a těžká. Je to prostě jeden z top klubů v republice, který se výborně věnuje výchově s mládeží. Pro nás je vždy úspěchem i jakýkoliv dílčí výsledek. Tedy hlavně naše předvedená hra a to se nám dnes povedlo což je velmi povzbuzující pro dalšího tréninkového procesu hráčů. Hrát poločas se Zbrojovkou 0:0 a mít i nějaké šance na vstřelení branky je velmi pozitivní.

U16

FC Zbrojovka Brno - SK HS Kroměříž 7:1 (2:1)
Branky HS: Sedláček
Sestava: Trampota - Sigmund,Lysák,Kozubík,Janál,Otáhal,Sedláček,Vojáček,Ševeček,Šupčík,Zavadil. Střídali: Heinz,Daněk.

To samé jako u hráčů U17 platí i pro kluky z U16. Velmi dobře a kvalitně odehráli skoro celé utkání, kde nám v závěru došly síly a během pár minut jsme inkasovali 5 branek. Přesto hodnotím toto utkání pozitivně.

Všechny komentáře výše poskytl K.Heinz - vedoucí trenér SCM U16 - U19.

Plán přípravných zápasů a tréninků je uveden zde.