Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.
Dále je také veden mládežnický Facebook HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....
U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)
Sobota 12. 10. 2019 10:30
50 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 26. Sigmund Jiří, 66. Sigmund Jiří, 84. Dušek Daniel, 87. Dušek Daniel, 57. Sigmund Jiří (pen.)
Rozhodčí: Popelák Luboš - Mach Karel, Svoboda Tomáš.
U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)
Sobota 12. 10. 2019 12:45
30 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 47. Štaubert Filip, 72. Štaubert Filip
Rozhodčí: Mach Karel - Svoboda Tomáš, Popelák Luboš.
U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)
Úterý 8. 10. 2019 18:00
20 diváků TC Vítek-tráva
Branka: 90. Dočkal Jakub
Rozhodčí: Částečka Michal - Fryč Lukáš, Juřička Jiří.
Neděle 13. 10. 2019 10:30
50 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 74. Dočkal Jakub
Rozhodčí: Mrázek Peter - Nejezchleb Miroslav, Marek Daniel.
U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)
Úterý 8. 10. 2019 16:00
25 diváků TC Vítek-tráva
Branky: 4. Gryc Sebastián, 33. Gryc Sebastián, 64. Gryc Sebastián, 66. Gasman Tadeáš, 79. Lyčka Václav, 88. Maršálek Petr, 90. Maršálek Petr - 10. Sklenář Lukáš, 41. Kurfürst Šimon
Rozhodčí: Fryč Lukáš - Juřička Jiří, Částečka Michal.
Neděle 13. 10. 2019 12:45
40 diváků Kroměříž-UMT
Branky: 69. Soldán David - 47. Frydrych David, 68. Koutný Václav
Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - Marek Daniel, Mrázek Peter.
U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)
Sobota 12. 10. 2019 15:00
30 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 27. Vlasatý Jan, 38. Čečatka David, 46. Poltoranos Petr, 50. Frkal Tomáš, 57. Poltoranos Petr, 76. Čečatka David - 24. Vilhelm Michal
Rozhodčí: Křepský Michal - Svoboda Tomáš.
U14 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U14 (2.liga starších žáků U14)
Sobota 12. 10. 2019 17:00
22 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 5. Dobiáš Adam, 12. Dobiáš Adam, 16. Koutný Matouš, 31. Svoboda Jiří, 44. Zdráhal Filip (pen.), 54. Koutný Matouš, 66. Koutný Matouš, 71. Pecina Josef, 77. Pluhař Vojtěch
Rozhodčí: Svoboda Tomáš - Křepský Michal.
U13 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U13 JIH (1.liga mladších žáků)
Neděle 13. 10. 2019 15:00
32 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 13. Jadrníček Nikola (vl.), 19. Syručka Patrik, 48. Ďurkáč Dominik, 68. Avramov Viktor, 88. Buksa Oldřich - 30. Jadrníček Nikola, 60. Lehký Vojtěch, 74. Slončík Šimon
Rozhodčí: Kouřílek Martin.
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U12 JIH (1.liga mladších žáků)
Neděle 13. 10. 2019 15:00
50 diváků Kroměříž-tráva 2
Branky: 14. Večeřa František - 9. Navrátil Karel, 25. Chudárek Tommy, 44. Chudárek Tommy, 70. Jakeš Lukáš, 80. Jakeš Lukáš
Rozhodčí: Vychodil Michal.
U14+15 - STARŠÍ ŽÁCI "B" KRAJSKÝ PŘEBOR
Sobota 12. 10. 2019 11:00
35 diváků UT
Branky: 6. Křižka Filip, 24. Křižka Filip, 45. Jurajda Martin, 54. Jurajda Martin, 58. Pavlica Šimon, 66. Nohavica Ondřej - 62. Syručka Patrik
U12+13 - MLADŠÍ ŽÁCI "B" KRAJSKÝ PŘEBOR
Sobota 12. 10. 2019 09:30
30 diváků UT
Branky: 5. Šrubař David, 18. Šrubař David, 24. Vlček Radomír, 26. Richter Josef, 31. Vlček Radomír, 60. Šrubař David - 40. Jedlička Matouš, 48. Havránková Eliška