Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 7.-8.5.2016

Zpracován rychlý přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

Kroměříž - Hodonín 4:1 (2:0)

Branky: 43. Mlčoch Erik, 45. Mlčoch Erik, 67. Macháček Marek, 70. Oračko Erik - 74. Hnidák Matyáš

Rozhodčí: Horváth Antonín - Dohnálek Jan, Bršlica Pavel.

U15

Sobota 7. 5. 2016 10:00

Znojmo - Kroměříž 2:1 (2:0)

Branky: 29. Havliš Pavel, 33. Balík Marek - 53. Oračko Erik

Rozhodčí: Denev Alex - Laštůvka Dušan, Kacká Dominika

Sestava: Trampota,Šupčík,Lysák,Zavadil,Vyhlíd,Vojáček,Žigmund,Sedláček,Hořčička,Sigmund,Oračko. Střídali: Ševeček,Otáhal.

Komentář trenéra K. Heinze:"Hrůzostrašný první poločas,který nám vůbec nevyšel a my hráli opravdu velmi špatně.Bohužel i to ke sportu patří.Pokud bychom po poločase prohrávali 0:5 a ne 0:2 nic by se nedělo...Ovšem jsem rád,že jsme se ve druhém poločase zvedli a zlepšeným výkonem a bojovností jsme se dostali do utkání.Krásným golem na 2:1 snížil Erik Oračko.Bohužel na více branek jsme se již nezmohli".

U14

Sobota 7. 5. 2016 11:45

Znojmo - Kroměříž 3:2 (0:1)

Branky: 41. Vecheta Filip, 49. Vecheta Filip, 52. Vecheta Filip - 13. Dočkal Jakub, 54. Švajda Petr

Rozhodčí: Laštůvka Dušan - Denev Alex, Kacká Dominika

Sestava: Dvouletý,Joura,Daněk,Kozubík,Zavadil,Fekar,Hanák,Dočkal,Pecina,Švajda,Frýdl. Střídali: Žďára

Komentář šéftrenéra SpSM K. Heinze: "Kluci sice prohráli, ale jejich výkon byl po celé utkání velmi dobrý, kombinační, bojovný a obětavý. Bohužel jsme neměli tolik sil jako soupeř v osobních soubojích a to asi rozhodlo."

U13

Neděle 8. 5. 2016 10:00

Havlíčkův Brod - Kroměříž 4:9 (2:5)

Branky: 4. Prokop Jiří, 39. Miška Matyáš, 24. Panský Jakub, 31. Cenek Samuel - 17. Večerka Tomáš, 19. Kolaja Lukáš, 20. Dobrý Adam, 28. Lejsal Šimon, 29. Večerka Tomáš, 47. Vytiska Patrik, 51. Dobrý Adam, 54. Dobrý Adam, 17. Němčík Vojtěch

Rozhodčí: Machač Lukáš - Kubeš Petr.

U12

Neděle 8. 5. 2016 11:30

Havlíčkův Brod - Kroměříž 7:9 (5:6)

Branky: 3. Víšek Pavel, 7. Víšek Pavel, 27. Pecen Tomáš, 39. Pecen Tomáš, 8. Šimek Miroslav, 24. Musil Marek, 47. Tecl Jakub - 17. Stavinoha Marek, 23. Hamala Tomáš, 28. Stavinoha Marek, 60. Bláhová Klára, 5. Dočkal Matěj, 22. Dočkal Matěj, 30. Bláhová Klára, 54. Hamala Tomáš, 56. Jeník Samuel

Rozhodčí: Kubeš Petr - Machač Lukáš.