Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 7 - 8.4.2018

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)

Sobota 7. 4. 2018 11:00

Rozhodčí: Rosický Jakub - Krymová Martina, Sýkora Tomáš.

Sestava : Stratil,Dočkal, Dvořák,Sedláček,Štěpjak,Moravec,Berčík,Majkrič,Dostál,Vasiljev,Fekar. Střídal: Augustin,Vyhlíd,Ševčík,Křek.

Trenér Karel Heinz:"Vedoucí tým soutěže byl sice favoritem utkání,ale kluci předvedli dobrou hru, která vycházela ze zabezpečené obrany s rychlým brejkem a po 60 minut jsme drželi soupeře na špičkách a měli i více brankových příležitostí ke skorování. Poločas jsme sice prohráli 1:0, ale neproměněné šance Vasiljeva,Majkriče,Dostála a Fekara nás stáli body."

U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)

Sobota 7. 4. 2018 13:15

Rozhodčí: Sýkora Tomáš - Rosický Jakub, Krymová Martina.

U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)

Neděle 8. 4. 2018 10:00

Rozhodčí: Šafrán Daniel - Chládek Miroslav, Profous Petr.

U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)

Neděle 8. 4. 2018 12:15

Rozhodčí: Chládek Miroslav - Šafrán Daniel, Profous Petr.

U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)