Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 5-6.11.2016

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 30. Třasoň Matyáš, 49. Šťastný Daniel - 82. Šafner Radim

Rozhodčí: Drozdy Luboš - Slováček Adam, Zapletal Jan

Sestava: Svoboda - Beneš,Urubek,Glozyga,Dvořák,Fojta,Třasoň,Cupák,Knap,Šťastný, Zavadil. Střídali: Zakopal,Navrátil,Vasiljev.

"Díky tomuto vítězství si kluci zachovali naději pro jarní boje o první dvě místa,která znamenají možnost ucházet se o postup do 1.dorostenecké ligy a to mluví za vše." stručně zhodnotil výhru proti lídrovi tabulky trenér Karel Heinz."

HS U19 - Frýdek-Místek 5.11.2016HS U19 - Frýdek-Místek 5.11.2016

U17

Neděle 6. 11. 2016 11:00

Branky: 22. Kadla Ondřej, 50. Gerža Patrik

Rozhodčí: Hanák Petr - Zicháček Martin, Pospíšil Štěpán.

Sestava: Šebestík – Liška, Vymazal, Pospíšil (71‘ Hrbas), Sedlák (58‘ Štěpják)  – Mlčoch, Žiška, Janál (67‘ Košárek), Storzer, Malošík – Fekar.

Trenér Petr Bláha: "V úvodu utkání byli aktivnějším mužstvem domácí, ale jejich akce končily na naší dobře organizované obraně, ze které jsme se snažili přecházet do rychlých útoků. I když jsme ve 22‘ minutě utkání dostali gól, kluci se nepoložili a pokračovali v dobrém výkonu. Z kraje druhého poločasu jsme zbytečně inkasovali po hrubé chybě, což mě hodně mrzí. V posledních patnácti minutách jsme byli lepším mužstvem, ale nepodařilo se nám utkání zdramatizovat. V celém utkání jsme udělali tři chyby a z toho dvě soupeř využil. Utkání proti kvalitnímu soupeři i přes prohru můžu hodnotit pozitivně."

U16

Neděle 6. 11. 2016 13:00

Branky: 34. Šimoník Tomáš, 69. Podhajský Jan, 52. Horčička Radim (vl.)

Neděle 6. 11. 2016 11:45

Branky: 31. Plhal Adam, 55. Ress Michal - 22. Dobrý Adam, 23. Linda Marek, 32. Tepera Václav, 40. Tepera Václav

ČK: 36. Ševčík (VYŠ)

Rozhodčí: Procházka David - Soukal Bedřich, Marek Milan.

Sestava: Vytiska - Jiřík (36. Němčík), Večerka, Schönwälder, Lejsal (Válek) - Hendrych - Dočkal (Vojáček), Linda (Bíbr), Nohava (Hrabal), Dobrý - Tepera (Chytil).

Od začátku zápasu byli hosté z Kroměříže lepším týmem. Nedokáži objektivně posoudit, jestli je to velkým zlepšením hostů nebo podceněním domácího celku. Přesto se prvních 20 minut odehrávalo hlavně na polovině Vyškova a míč byl na kopačkách našich hráčů. První příležitosti skončili buď v rukavicích brankáře nebo nad domácí brankou. Až po akci na pravé straně se krásně trefil Dobrý pod víko branky a nechal propuknout radost v hostujících barvách 0:1. Hned minutu poté se trefil Linda, který se uvolni krásnou kličkou na polovině hřiště, z 25 metrů napřáhl a nedal brankáři šanci 0:2. V tento moment se zdálo, že už nás nemůže nic zastavit. K tomu přišla červená karta pro domácího hráče a to byl další bod k podcenění ze strany Hanáků. Tohle polevení v koncentraci nás stálo pohodlný náskok. Ze standardní situace se trefil domácí kapitán a přidal do utkání zápletku. Hráči v sešívaných dresech, ale tuhle radost pro domácí nepodporovali dlouho. A minutu po snížení stavu se poprvé trefil Tepera a dal tak podobu poločasovému výsledku 1:3.
Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a brzy navýšili stav na 1:4, když se podruhé v zápase trefil Tepera. Následovala střídání, která hru trochu rozhodila. I tak jsme nedokázali proměnit několik vyložených šancí, tu největší Chytil, který přihrával místo zakončení. A proto přišel trest, když opět po standardní situaci nedokázal odvrátit Schönwälder a domácí snížili. V tento moment jsme hráče nabádali, aby podrželi více míč v kombinaci a tempo zápasu zvolnili. To se povedlo a ještě jsme se dostali do pár náznaků šancí. I díky nim jsme zápas dovedli v poklidu do vítězného konce a tím zakončili podzimní část s úsměvem na svých rtech, což nás posílí do zimní přípravy.
Hodnocení trenéra Mrázka: "V tomto střetnutí jsme potvrdili zvyšující se výkonnost celého týmu a opět jsme tahali za delší konec. I díky pohodovému průběhu dostali šanci všichni hráči na delší časový úsek zápasu a mohli si odpočinout kluci, kteří nám tvořili kostru týmu v minulých zápasech. Chci pochválit celý tým jakým způsobem pracoval v tomto střetnutí a potvrdil, že nastolená cesta v tréninku je ta správná. Pro dokreslení přidávám statistiku z prvního kola zápasů a druhého kola zápasů. 1.kolo: 7 utkání, 0 vítězství, 0 remíz, 7 porážek, 0 bodů a skóre 5:27. 2. Kolo: 7 utkání, 3 vítězství, 2 remízy, 2 porážky, 11 bodů a skóre 20:19. Tohle vše hovoří jasně a zlepšení jde vidět. Doufám, že neusneme na vavřínech a budeme dále pracovat, aby třetí kolo bylo hlavně herně ještě o třídu lepší."

U13

Branky: 1. Žourek Patrik, 8. Dočkal Matěj, 19. Dočkal Matěj, 55. Bláhová Klára, 60. Hamala Tomáš, 63. Dočkal Matěj, 74. Stavinoha Marek - 83. Hrabec Tomáš, 86. Zavadil David

Rozhodčí: Novák Radek.

Trenéři: "Utkání kluci s Klárou výsledkově a fotbalově zvládli. Mrzet nás může jen produktivita v proměňování gólových příležitostí, kterých jsme měli v utkání velké množství".

U12

Branky: 31. Bata Tomáš, 36. Svozil Matyáš - 21. Cupal Jakub, 30. Kamoj Jan, 88. Hochman Václav

Rozhodčí: Zapletal Jan.