Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 29.8-3.9.2018

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....

U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)

Sobota 1. 9. 2018 10:15

Rozhodčí: Zavřel Josef - Šimoník David, Bartoň Pavel.

Sestava: Benedikt - Mlčoch,Ševčík,Šťěpjak,Sedlák,Berčík,Vyhlíd,Pospíšil,Navrátil,Krejčíř,Fekar. Střídal: Vojáček,Sigmund,Sedláček,Malošík.

"Dva poločasy ,jako noc a den. První poločas nám poznamenalo zranění Ondry Berčíka, který si poranil koleno a bude nám minimálně měsíc chybět. I přesto kluci odehráli poločas velmi dobře a po úvodní brance hostů, rychle zareagovali a Navrátilem vyrovnali na 1:1.Do konce poločasu měli územní převahu a několik slibných akcí,ale bohužel se střelecky neprosadili. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním uspět, aktivní hrou soupeře dostat pod tlak a vyhrát nadějně rozjeté utkání.Opak byl pravdou ...10 minut se nám to dařilo ,ale po obrovské zahozené příležitosti Fekarem, jsme v 57 minutě dostali branku na 1:2 , za chvíli na 1:3 , ihned na to v 70 minutě snížili Navrátilem po krásném kolmém pasu od Mlčocha, přes polovinu hřiště na 2:3 a pak se utkání zlomilo. v 75 minutě jsme zahrávali rohový kop....a krásnou střelu Mlčocha z hranice 16-ctky brankář hostí vystihl a do minuty jsme dostali 4 branku a bylo po nás. Závěr utkání se dohrál v jasné režiji hostí." konstatoval trenér Karel Heinz.

U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)

U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)

Neděle 2. 9. 2018 10:15

Rozhodčí: Smýkal Miroslav - Kotačka Rostislav, Skalický Libor

Středa 29. 8. 2018 15:00

Rozhodčí: Vlk Ondřej - Novák Radek, Vychodil Michal.                                 .

U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)

Neděle 2. 9. 2018 12:30

Rozhodčí: Kotačka Rostislav - Smýkal Miroslav, Skalický Libor

Středa 29. 8. 2018 17:15

Rozhodčí: Novák Radek - Vlk Ondřej, Vychodil Michal.

U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)

Pondělí 3. 9. 2018 14:30

Rozhodčí: Grečmal Michal - Prokůpek Kamil, Kolář Jan.

Pondělí 3. 9. 2018 16:15

Rozhodčí: Prokůpek Kamil - Grečmal Michal, Kolář Jan.

U13 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U13 JIH (1.liga mladších žáků)