Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 26-28.5.2017

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19

Středa 24. 5. 2017 15:00

Rozhodčí: Dudek Matěj - Podracký Pavel, Jurajda David.

sestava: Svoboda - Beneš,Glouzyga,Šmerda,Třasoň,Chudoba,Fojta,Cupák,Knap,Navrátil,Šťastný. střídal: Vasiljev,Dvořák,Augustin
"Tak by mělo vypadat mládežnické utkání. Oba týmy předvedli velmi kvalitní hru s vysokou dávkou taktického a herního umu. Hra se po celé utkání přelévala z jedné strany na druhou a my jsme využili naší největší fotbalové zbraně a tou je výborný represing na míč a z něj okamžitý rychlý protiútok do otevčené obrany soupeře.Obě naše první branky padli po těchto situacích ,které jsme zahráli velmi dobře a kvalitně až do finální přihrávky.Následně sice soupeř snížil  a dostal od rozhodčích pokutový kop na 2:2, ovem vynikající Svoboda jej chytil.Následně jsme si pojistili poločasové vedení 3:1 brankou Cupáka z rohového kopu .První dvě branky dal Chudoba. Do druhého poločasu jsem šly koncentrovaně a vysoce organizovaně jsme se bránili akcím soupeře a snažili se opět o rychlé brejky.V 80 minutě jsme dostali kontaktní branku na 3:2,ale od té doby si kluci již výsledek zkušeně pohlídali a zaslouženě dnes vyhráli u vítěze MSDL... MFK Frýdek Místek, kterého jsme jako jediní ze všech účastníku soutěže v sezoně 2x porazili." podal obsáhlý komentář trenér Karel Heinz.

Neděle 28. 5. 2017 10:15

Rozhodčí: Ságl Petr - Smekal Roman, Hanák Radim.

sestava: Svoboda - Beneš,Šmerda,Glozyga,Třasoň,Navrátil,Fojta,Cupák,Knap,Chudoba,Šťastný. střídal: Vasiljev,Dvořák,Augustin
"Dnes se mi opět potvrdilo,že soutěž MSDL  má kvalitu a jsou zde dobré týmy na obou koncích taulky,které se snaží hrát dobrý fotbal.Utkání pro nás bylo velmi těžké a soupeř,který vycházel ze zajištěné sestavy se snažil o rychlé brejky,ale žadný se mu nepodařilo zúžitkovat ve vtřelení branky.My se trochu trápili a neúnavně jsme dobývali obranný val soupeře.V první půli se po nádherné kolmé přihrávce Cupáka za obranu soupeře trefil Knap a ve druhé půli se v samém závěru trefil Cupák. Tímto bych Vás všechny fanoušky SK HS Kroměříž chtěl pozvat na poslední utkání MSDL U19 SK HS Kroměříž - MFK Vyškov,které se odehraje ve středu 31.5.2017 od 17:00 na hlavním hřišti.Přijďte se rozloučit s výborným ročníkem a skvělou partou kluků,kteří se po tomto utkání posouvají mezi muže a já doufám ,že nám budou dělat radost nejenom v našem A.týmu,ale i v okolních klubech kam budou posunuti." uvedl trenér Karel Heinz