Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 6-11.9.2016

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19

Pátek 9. 9. 2016 16:30

Branky: 48. Píchal David, 80. Marčík Adam

Rozhodčí: Vostrejž Ivan - Halenka Martin, Svozil Petr.

Sestava: Rotrekl - Třasoň,Urubek,Dvořák,Beneš,Navrátil,Knap,Cupák,Fojta,Šťastný,Chudoba. Střídali: Zakopal,Dočkal,Augustýn.

"Dnešní porážka byla zcela zasloužená a doufám,že si z ní vezmeme ponaučení a budeme k utkáním přistupovat s větší zodpovědností a herní disciplínou.Soupeř byl ve výkonu kvalitnější a zaslouženě nás porazil. Doufám,že přes týden se dáme dohromady a předvedeme o poznání lepší výkon." dodal Karel Heinz, trenér U19.

U17
Čtvrtek 8. 9. 2016 15:00

Branky: 4. Fekar Hugo - 1. Šánek Martin, 9. Tomaštík Miroslav, 11. Hajnoš Vojtěch, 27. Hajnoš Vojtěch, 38. Berčík Ondřej, 47. Řehola Martin, 64. Hajnoš Vojtěch, 69. Řehola Martin

Rozhodčí: Zaoral Vít - Konečný Bronislav, Bršlica Pavel.

U16

Čtvrtek 8. 9. 2016 17:00

Branky: 55. Šenkeřík David

Rozhodčí: Konečný Bronislav - Zaoral Vít, Bršlica Pavel.

Sestava : Mikulášek - Oračko, Lysák, Dočkal, Košárek (Ševeček), Žigmund (Zaoral), Zavadil (Pecina), Šupčík (Vojáček), Sedláček (Lukáš), Sigmund.

"Do hry jsme vstoupili nebojácně a už v 7 minutě jsme poprvé výrazně ohrozili branku soupeře, když Lukáš Žigmund přes dva tvrdé souboje udržel míč, zatáhl jej po levé lajně a přesným pasem našel na penaltě Jirku Sigmunda, který ač obsazený dokázal hlavičkovat, bohužel tento jeho pokus skončil jen na břevnu. O pár minut později vystihl Dan Sedláček rozehrávku Slovácka a mířil sám na gólmana, ale jelikož již v tu dobu výrazně cítil svalové zranění, které si přivodil v zápase za U17, nemohl jít do plné rychlosti a tak raději zkusil zakončení střelou ještě před vápnem, která šla nad a po té jsme jej museli vystřídat za Marcela Lukáše, který ovšem jako stále ještě hráč žákovské kategorie odvedl výborný výkon! Poločas jsme dohráli v mírné převaze, soupeře jsme nepustili do žádného važnějšího zakončení a do šatny jsi odnesli nadějnou bezbrankovou remízu. Začátek druhé půle se odehrával ve stejném duchu jako první, stále jsme byli aktivní, cítili jsme šanci pro nás na velký výsledek, bohužel v 56 minutě jsme nepokryli křižný balon přes velké vápno a soupeř se střelou k tyči po zemi ujal vedení. V tu dobu nám pomalu začali docházet síly, jelikož 6 kluků mělo v nohách dohromady přes 200 minut odehraných za U17, ale i tak jsme dál bojovali a stále jsme chodili sprinty nahoru a pokoušeli jsme se zápas vyrovnat, hru jsme více otevřeli, čímž jsme dali Slovácku víc prostoru k rychlým brejkům, ale skvěle chytající David Mikulášek s přehledem zlikvidoval všechny pokusy včetně dvou tří velmi slibných. V posledních minutách jsme soupeře zatlačili před jeho branou, stáhli obranu na tři hráče a vysunuli Radima Lysáka až na hrot, ale bohužel vsítit branku se nám již nepovedlo.
I když jsme se zápasu nevytěžili žádný bod, musím říct, že jsem odehráli výborný zápas za který jsem na kluky hrdý! Chci pochválit bez rozdílu všechny hráče z mančaftu za týmovost a předvedený výkon, který byl od začátku do konce poctivě odmakaný, nevynechaný jediný souboj i když bylo jasný, že je předem prohraný, chodíme poctivě do všech hlav, komunikace mezi hráči na hřišti je každý zápas lepší a lepší. Opravdu výborně zahráli všichni, ale i přes to si zaslouží vyzvednutí střední záložníci Šimon Vyhlíd a Dominik Zavadil, kteří naběhali spoustu kilometrů a drželi celý zápas hráče Slovácka daleko od naši brány, velkou radost mi dělá svou stoupající výkoností Ondra Košárek, příjemné překvapení pro mě bylo nasazení a odmakání zápasu od hráče U15 Marcela Lukáše. Radost mi jen kalí zranění hráčů Sedláčka, Zavadila a Žigmunda, ale doufám, že do příštího zápasu v Hodoníně se dají do pořádku a potvrdíme tam svojí výkonnost." podrobně utkání okomentoval trenér Jiří Buksa.

U15

Sobota 10. 9. 2016 10:00

FC SPARTA Brno - SK HS Kroměříž 3:2 (2:1)

Branky: 18. Kříž Filip, 31. Adámek Ondřej, 55. Skočovský Milan - 24. Lukáš Marcel, 38. Pecina Petr

Rozhodčí: Vondryska Luboš - Julínek Jiří, Šidlo David.

U14

Sobota 10. 9. 2016 11:45

FC SPARTA Brno - SK HS Kroměříž 4:0 (2:0)

Branky: 10. Čamrda Marek, 31. Drahoš Ondřej, 45. Kovařík Tomáš, 66. Čamrda Marek

Rozhodčí: Julínek Jiří - Vondryska Luboš, Šidlo David.

Sestava: Schönwalder - Jány, Večerka (Výtiska), Válek, Jiřík - Linda - Vojáček (Němčík), Nohava, Dobrý, Chytil - Dočkal (Lejsal)

Další pro tuto kategorii velmi těžké utkání. V úvodu jsme hýřili pohybem a bojovnost byla patrná. Bohužel jsem opět ztráceli v rychlostně silových dovednostech, i když jsme si dobře míč zpracovali a předvedli hezkou kombinaci, soupeři obránci nás čistě odtlačili nebo předběhli. Po individuální chybě při rohovém kopu se Sparta dostala do vedení 1:0. Další branka padla po nádherném sólu přes naši levou stranu, všichni pouze koukali bez snahy zabránit další brance 2:0. Pro nás do největší šance jsme se dostali po kombinaci vlevo přes Vojáčka s Nohavou, kteří připravili míč pro Dočkala, ale ten místo střely pouze zasekával a situaci nezakončil. Poločas tak zněl 2:0 pro Spartu. Druhý poločas začal zase aktivně, ale zde se ukázala naše druhá slabina a to je vytrvalost. Postupně jsme ze zápasu odcházeli a nedokázali kloudně zakombinovat. A tak se soupeř po dvou našich chybách ještě více uklidnil a zvýšil na 4:0. My už neměli žádné síly na zvrat, pouze střídající Výtiska proháněl jako útočník obránce více než oba jeho předchůdci. Konečný stav zní 4:0.
Postřehy trenéra Mrázka: "Opět jsme do zápasu dobře vstoupili a jen naše chyby nás stojí lepší poločasový výsledek. Tyto průběhy nás stojí jak psychycké, tak fyzické síly, které i díky nekompletní letní přípravě prozatím nemáme. Bohužel opět musím napsat tuto větu - zase díky oslavám, výletům a podobným výmluvám jsme nemohli odehrát zápas jako kompletní tým. Pořád píši, že věřím nápravě, ale tentokrát se už chytám posledního stébla důvěry vůči rodičům, kteří jsou ti, co kazí chlapcům těmito výmysly jejich sportovní kariéru."

U13
Úterý 6. 9. 2016 16:00
FC Zbrojovka Brno - SK HS Kroměříž 14:6 (3:3)

Branky: 1. Galia Denis, 3. Galia Denis, 5. Čejka František, 46. Kluska František, 47. Kluska František, 48. Kluska František, 51. Slavíček Jakub, 55. Havlík Jan, 56. Galia Denis, 59. Slavíček Jakub, 70. Čejka František, 88. Partl Vojtěch, 89. Slavíček Jakub, 89. Havlík Jan - 9. Hamala Tomáš, 20. Krč Václav, 30. Krč Václav, 50. Menšík Lukáš, 82. Dočkal Matěj, 88. Hamala Tomáš

Rozhodčí: Kocman Jakub.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

1.SC Znojmo - SK HS Kroměříž 5:3 (3:1)

Branky: 4. Šuba Pavel, 20. Vybíral Stanislav, 26. Železný Petr, 34. Šuba Pavel, 57. Vybíral Stanislav - 28. Dočkal Matěj, 61. Bláhová Klára, 68. Soldán David

Rozhodčí: Vařacha Jan.

Sestava: Michalčík, Janál, Menšík, Žourek, Bláhová, Stavinoha, Dočkal, Krč, Hamala, Nedvěd, Soldán, Dobrý.

Trenéři:" Dnes to bylo snad první utkání, ve kterém jsme zaspali v první polovině utkání. V utkání jsme nebyli horším týmem, ale udělali jsme několik zbytečných chyb, které soupeř potrestal. Ve druhé polovině utkání jsme začali soupeře přehrávat a byli jsme lepším mužstvem, ale zápas jsme nedokázali již otočit. Dnes nám chyběl nápad, kterým bychom soupeře ještě více překvapili a taky trochu štěstí, které se k nám otočilo zády."

U12

FC Zbrojovka Brno - SK HS Kroměříž 6:1 (1:0)

Branky: 10. Štoss Sebastian, 65. Srb Tomáš, 67. Marek Leoš, 70. Vlach Adam, 71. Stara Martin, 80. Kučera Pavel - 61. Svozil Matyáš

Rozhodčí: Rodina Robert.

1.SC Znojmo - SK HS Kroměříž 2:3 (1:2)

Branky: 2. Tůma Daniel, 75. Beno Jakub - 10. Frkal Tomáš, 15. Bata Tomáš, 57. Vaněk Michal

Rozhodčí: Petrucha Martin.