Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 22-26.8.2018

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....

U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)

Sobota 25. 8. 2018 10:00

Rozhodčí: Machač Lukáš - Rosický Jakub, Krbůšek Radim.

Sestava: Benedikt,Sedláček Mlčoch,Ševčík,Štěpjak,Liška,Berčík,Fekar,Křek,Pospíšil,Vyhlíd. Střídal: Krejčíř,Malošík,

"První poločas velmi dobrý ,disciplinovaný a fotbalově aktivní.Měli jsme obrovskou šanci po přihrávce od Berčíka z křídla Fekarem hlavou,ale brankář domácích bravurně vytáhl na roh. Po přestávce jsme měli 10 minut více ze hry a Křekem jsme mohli jít do vedení, ovšem jeho ne příliš prudká střela z hranice vápna jen protáhla brankáře domácích.Ovšem od té doby to bylo od nás vše a soupeř nám v 61 minutě vstřelil úvodní branku a bohužel ta rozhodla a my jsme již nedokázali zareagovat a nakonec jsme prohráli 0:4." uvedl trenér Karel Heinz.

Středa 22. 8. 2018 15:00

Rozhodčí: Páral Roman - Zavřel Josef, Stodůlka René.

Sestava: Benedikt, Mlčoch,Štěpjak,Ševčík,Liška,Berčík,Pospíšil,Vyhlíd,Fekar,Navrátil,Křek. střídal: Sedláček,Malošík,Sedlák,Vojáček.

"Náročné utkání u nováčka soutěže,který dnes s námi prohrál až krutým výsledkem.Úvod utkání patřil nám a hned po první akci Berčíka a jeho nádherné přihrávce z křídelního prostoru, jsme šli do vedení po brance hlavou Navrátila . Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a do konce poločasu byl soupeř o něco málo lepší a dokonce mohl vyrovnat ,ale Jakub Benedikt měl včera dobrou formu a vše vychytal.Ihned po přestávce jsme jsme založili rychlou kolmou akci a Navrátil přidal druhou branku.Valmez přidal na otáčkách a chtěl korigovat ,ale výborně chytající Benedikt byl vždy na svém místě.v 65 minutě po samostatné akci dal výborně hrající Ondřej Berčík na 3:0 a utkání se dohrávalo již jen v režii našeho týmu" podal komentář k utkání trenér Karel Heinz.

U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)

U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)

Sobota 25. 8. 2018 11:00

Rozhodčí: Kotala Filip - Jurajda David, Ham Tomáš.                      .

U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)

Sobota 25. 8. 2018 13:15

Rozhodčí: Jurajda David - Kotala Filip, Ham Tomáš.

U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)

Neděle 26. 8. 2018 10:00

Rozhodčí: Havlín Marek - Kubeš Petr, Cakl David.

Neděle 26. 8. 2018 11:45

Rozhodčí: Kubeš Petr - Havlín Marek, Cakl David.

U13 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U13 JIH (1.liga mladších žáků)