Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 17-21.5.2017

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19

Neděle 21. 5. 2017 10:15

Rozhodčí: Líkař Petr - Liška Petr, Novák Radek.

sestava: Rotrekl,Dvořák,Urubek,Šmerda,Beneš,Fojta ,Chudoba,Cupák,Třasoň,Knap,Glozyga střídal: Vasiljev,Zavadil,Malošík
"Velmi nepovedený úvod utkání rozhodl, že jsme prohráli. Prvních 15 minut jsme soupeře pustili do hry, on svou tvdostí a přímočarostí šel do vedení 0:2. Od 15 minuty jsme sice hráli dobře,měli šance, ale nedokázali jsme vstřelit tolik potřebnou kontaktní branku.Na konci prvního poločasu se nám vážně zranil vynikající Ondřej Urubek a já jen doufám ,že se nám brzy vrátí tento kvalitní inteligentní obránce na hřiště. Druhý poločas jsme chtěli otočit vývoj utkání ,ale ihned po nástupu jsme ze standartky dostali lacinou branku na 0:3, ale i tak jsme dřeli makali ,hráli, útočili a Glozygou snížili na 1:3, ošem to bylo vše.V závěru jsme opět dostali branku z přímého volného kopu na 1:4. Bohužel na dnešní utkání jsme se všichni špatně připravili hlavně v hlavách ..a to by se nám nemělo stávat." okomentoval trenér Karel Heinz.