Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 15-19.8.2018

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....

U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)

Sobota 18. 8. 2018 10:15

Rozhodčí: Kneisl Zdeněk - Škrobák Lukáš, Svoboda Tomáš.

Sestava: Benedikt,Liška,Štěpjak,Ševčík,Mlčoch,Oračko,Pospíšil,Vyhlíd,Vojáček,Fekar,Navrátil. Střídal: Malošík,Sigmund,Sedláček,Lysák.

"Druhé mistrovské utkání bylo po fyzické stránce, velmi náročné a bojovné. Soupeř přijel s jasnou taktikou, měl zabezpečenou obranu a vycházel do rychlých brejků a hrozil ze standartních situací. Bohužel to mu vyšlo. Za celé utkání ohrozil branku 4x a to vždy a pouze ze standardních situací, ovšem to stačilo a my 3x inkasovali. To, že jsme v poli hráli lépe a měli jsme na vítězství je sice hezké, ale pokud si nepohlídáme tuto činnost jakou jsou rohy ,či přímáky asi nemůžeme čekat, že budeme vyhrávat. Naši vyrovnávací branku vstřelil v 65 minutě po krásné přihrávce z křídelního prostoru od Sigmunda, hlavou Navrátil a během dalších 10 minut jsme 2x mohly rozhodnout, ovšem v 85 minutě jsme obdrželi rozhodující branku na 1:2 a bylo po euforii. Nicméně jsem rád za výkon,snahu o kombinaci , pracovitost a přístup k utkání všech hráčů U19". uvedl trenér Karel Heinz.

Středa 15. 8. 2018 15:00

Rozhodčí: Koláček Jan - Zapletal Jan, Novák Radek.

Sestava: Beneditk, Liška,Ševčík,Štěpjak,Mlčoch,Oračko,Pospíšil,Vyhlíd,Vojáček,Fekar,Navrátil. Střídal: Sedláček,Sigmund,Storzer,Lysák.

"První mistrovské utkání jsme sehráli doma proti B-týmu Fastavu Zlín a bylo to utkání náročné, běhavé a soubojové. V první půli jsme  měli několik velkých šancí, ale nedokázali jsme přesně zakončit.To se nám povedlo až v 60 minutě, kdy po centru Štěpjaka dal vítěznou branku Navrátil . Do konce utkání jsme museli velmi dobře bránit ,abychom si vítězství udrželi a to se povedlo. Všem hráčům děkuji za přístup a odhodlání , se kterým toto těžké mistrovské utkání odehráli." Karel Heinz - trenér U19 a vedoucí trenér SCM SK HS Kroměříž.

U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)

U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)

Neděle 19. 8. 2018 10:15

Rozhodčí: Škrobák Lukáš - Šimoník David, Rybka Ondřej.           .

U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)

Neděle 19. 8. 2018 12:30

Rozhodčí: Šimoník David - Škrobák Lukáš, Rybka Ondřej.

U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)

Sobota 18. 8. 2018 10:00

Rozhodčí: Marinč Lukáš - Malimánek Marek, Šeda Stanislav.

Sobota 18. 8. 2018 11:45

Rozhodčí: Malimánek Marek - Marinč Lukáš, Šeda Stanislav.

U13 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U13 JIH (1.liga mladších žáků)