Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 13.-14.8.2016

Zpracován rychlý přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U17

Sobota 13. 8. 2016 10:15

Branky: 53. Fekar Hugo, 60. Fekar Hugo

Rozhodčí: Marek Daniel - Mitáček Václav, Polaštík Josef.

Sestava: Polišenský - Liška, Žiška, Pospíšil, Štěpják (53' Sedlák) - Mlčoch, Janál, Storzer, Malošík - Fekar, Horčička (79' Hrbas).

Mladší dorostenci U17 přivítali na svém hřišti kvalitního soupeře z Vítkovic. Utkání mělo od začátku vysoké tempo. Hosté měli v prvním poločase mírnou převahu a po rychlých protiútocích se dostali do třech slibných brankových příležitostí, které však nedokázali využít. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Domácí byli aktivnější, hráli koncentrovaně a bojovně, což se jim vyplatilo v 53. minutě utkání, když rychlý protiútok zakončil přehozením brankáře Hugo Fekar. Ten samý hráč se pak ještě trefil po pěkné kombinaci domácího mužstva v 60. minutě utkání. Hosté pak v posledních patnácti minutách domácí zatlačili na jejich polovinu, kde si vytvořili dvě slibné brankové příležitosti, které však nedokázali využít. Domácí tak získali tři body za výhru 2:0.

Trenér P. Bláha:" Věděli jsme, že dnešní zápas nebude jednoduchý. Až na začátek utkání, kdy jsme soupeře pustili do několika brejků musím kluky pochválit. Kluci hráli organizovaně a týmově. Podařilo se nám využít naše příležitosti. Soupeř byl kvalitní. Vítězství a tři body si hodně ceníme."

U16

Sobota 13. 8. 2016 12:15

Branky: 45. Zavadil Dominik (pen.), 51. Sigmund Jiří - 20. Hon Štěpán, 23. Leixner Vítězslav

Rozhodčí: Mitáček Václav - Marek Daniel, Polaštík Josef.

Sestava : Mikulášek, Oračko (Benedikt) ,Vyhlíd, Lysák, Košárek ( Šupčík), Otáhal, Heinz (Žigmund), Zavadil (Ševeček), Sigmund, Vojáček, Sedláček (Zlámal)

"První půle zápasu se vyvíjela vyrovnaně, ale po dvou zaváhání a našich zahozených šancí skončila nepříznivě 0:2. Do ruhé půle jsme promíchali sestavu a vstoupili do hry s tím, že chceme zápas zdramatizovat. v 45 minutě šel Sedláček po Oračkově dlouhém pasu nekopromisně za míčem tak, že jej dokázal zastavit až faulující brankář hostů a nabídnutou penaltu s přehledem proměnil Dominik Zavadil. To nás ještě víc nakoplo a v 56 minutě po jednou z přečíslení vyrovnal technickou střelou Jirka Sigmund. Zápas se pak vyrovnal, ke konci nás soupeř zatlačil, ale bojovný výkon všech hráču včetně střídajích podpořený několika důležitými zákroky brankáře Mikuláška nás dovedlo k remíze". uvedl Jiří Buksa

HS U16 - Vítkovice 13.8.2016HS U16 - Vítkovice 13.8.2016
HS U17 - Vítkovice 13.8.2016HS U17 - Vítkovice 13.8.2016

U15

Neděle 14. 8. 2016 10:00

Branky: 50. Lukáš Marcel - 28. Šenfelder Patrik, 61. Luan Mustafa, 70. Šenfelder Patrik

Rozhodčí: Mayer Petr - Zapletal Jan, Pospíšil Štěpán.

Sestava: Kolář - Joura, Heinz, Daněk, Švajda - Žďára, Topič, Fekar, Pecina - Dočkal, Lukáš.  Střídání: Ivánek, Poljakov, Tesařík.

Úvodní domácí mistovské utkáni zastihlo naše kluky plné elánu a aktivity. Náročné tréninkove prazdninové dávky začaly přinášet ovoce. Hanáci zatlačili v úvodu soupeře do defenzivy a vytvořili si několik šancí. Po úvodní čtvrthodince začali hosté ukazovat svou nespornou kvalitu a hru vyrovnali. Nakopávanými míči na naši polovinu hřiste získávali postupně navrch a zejména ofenzivní hráči soupeře začali naší obraně zatápět. Po jedné z vydařených akcí šli hosté do vedení. Poté jsme kvůli vynucenému střídání na místě stopera přeskupily obranné síly a doprostřed obrany se přesunul Švajda, který byl od té doby naším nejlepším hráčem. Do poločasu ale zůstaly hosté lepším mužstvem na hřišti. Do druhého poločasu naši kluci nastoupili odvážně se snahou zapas zvrátit. Zlepšená hra ve středu hřiste přinesla převahu sešívaných barev a byla korunovana vyrovnávací brankou Lukáše. Kluci se stále hnali do útoku se snahou zápas s vysoce postaveným soupeřem rozhodnout. Bohužel díky fatální chybe jinak výborně chytajícího Koláře odskočili hosté do vedeni, které potvrdili v poslední minutě ttřetí brankou. Ta padla již v době, kdy se obranná čtveřice změnila ve trojici a hanáci všechny síly vrhli do útoku.

"Chtěl bych poděkovat klukům za velkou bojovnost, neústupnost a charakter, který v zápase ukázali. Zejména druhý poločas vyžaduje velkou pochvalu. Stínem utkání bylo tak jen zdržovani hry soupeřem, taktické střídání několika hráčů v posledních minutách, které do této věkové kategorie určitě nepatří, stejně jako kouření cigaret jedním z hostujících trenérů u lavičky hostí, což nás přeneslo do 80-tých let minulého století." uzavřel hodnocení zápasu trenér Marek Zdráhal.

HS U15 - Hodonín 14.8.2016HS U15 - Hodonín 14.8.2016

U14

Neděle 14. 8. 2016 11:45

Branky: 25. Linda Marek, 70. Hurdes Jáchym - 36. Mustafa Lír, 38. Mustafa Lír, 53. Mazuch Filip

Rozhodčí: Zapletal Jan - Mayer Petr, Pospíšil Štěpán.

Sestava: Výtiska - Jiřík, Tepera, Válek (36. Večerka), Dočkal (46. Hrabal) - Hendrych (36. Lejsal) - Vojáček, Linda, Dobrý, Bíbr (46. Němčík) - Chytil (46. Nohava)

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, ale i přes vysoký presink a spoustu velmi slibně vypadajících akcí, jsme přežili tři vyložené šance soupeře. Od té doby se zlepšila kombinace a aktivita v křídelních prostorách, kde především Vojáček s Jiříkem přehrávali své protivníky. Po jednom faulu se k centru postavil Dobrý, který přesným pasem našel Lindu a ten dostal Hanáky do vedení 1:0. Stále jsme byli lepším týmem, přesto po chybách v součinnosti se ještě párkrát dostal Hodonín k vyloženým šancím. V poločase jsme udělali pár střídání, bohužel tempo z naší strany upadlo a soupeř toho využil třemi brankami v rozmezí 10 minut 1:3. Tohle byl velký zápřah na psychiku. Kluci si otřepali až v posledních 5 minutách, kdy neměli co ztratit a dokázali vstřelit branku po Nohavově přihrávce na skórujícího Dobrého, jenž svým lobem nedal brankáři šanci 2:3.
Hodnocení trenéra Mrázka: "Tohle utkání bylo pro nás velmi poučné hlavně z hlediska přístupu k tréninkovým jednotkám a utkáním. Hráči, kteří absolvovali většinu přípravy dnes předčili hráče, jenž jsme kvůli probíhajícím dovoleným 14 dní neviděli. Přesto všechno si dokázali chlapci, že mohou hrát s každým a vysokým napadáním se dostávat vícekrát do zakončení, než, když zbaběle bráníme v bloku na své polovině. Tímto způsobem hry se chceme prezentovat i do budoucna a věříme, že příchozí rodiče tento styl fotbalu bude bavit. Závěrem apeluji na rodiče, aby zlepšili přístup k tréninkovým jednotkám, protože jsme dnes viděli, že bez něj to opravdu nepůjde." Mgr. Mrázek Ondřej vedoucí trenér SpSM.

HS U14 - Hodonín 14.8.2016HS U14 - Hodonín 14.8.2016

U13

Neděle 14. 8. 2016 14:00

Branky: 1. Zapletal Adam (vl.), 12. Žourek Patrik (pen.), 34. Stavinoha Marek, 69. Žourek Patrik, 70. Dočkal Matěj - 8. Fuksa Tomáš, 13. Fuksa Tomáš, 16. Zapletal Adam, 24. Ambros Lukáš, 36. Zapletal Adam, 38. Zapletal Adam, 39. Kolář Šimon, 49. Škrabal Lukáš, 54. Škrabal Lukáš, 62. Ambros Lukáš, 63. Jurčeka Tadeáš, 75. Zapletal Adam

Rozhodčí: Mayer Petr.

Sestava: Michalčík - Janál, Menšík - Žourek, Bláhová, Stavinoha, Dočkal - Krč, Hamala, Nedvěd, Soldán, Dobrý.

Mladší žáci U13 nastoupili na domácím hřišti proti sinému soupeři 1. FC Slovácko. V prvních patnácti minutách domácí hosty zatlačili na jejich polovinu hřiště a svým nasazením a rychlým přístupem k hráčům neumožnili soupeři rozehrávku. Jenže tento přístup k zápasu domácímu mužstvu nevydržel v dalším průběhu utkání. Domácím se nepodařilo v čas dostupovat soupeře, který svou chytrou hrou založenou na dobré a rychlé kombinaci všech hráčů začal domácí mužstvo přehrávat. Domácí tak v prvním mistrovském utkání podlehli Slovácku 5:12.

Trenéři:" Začátek utkání byl dobrý. Soupeře jsme dobře napadali a donutili ho k chybám, které jsme dokázali využít. Od patnácté minuty jsme byli všude pozdě a soupeř nás svou kombinační hrou začal přehrávat. Když už se nám podařilo získat míč neměli jsme dobrý pohyb a o míč jsme tak brzo přišli. Hráli jsme zbytečně moc složitě. Utkání nám nevyšlo dle představ, přesto jsme mohli vidět i několik dobrých fotbalových okamžiků, které snad v dalších utkání budou převažovat nad těmi špatnými."

U12

Branky: 5. Buček Štěpán, 54. Buček Štěpán, 34. Frkal Tomáš, 84. Bata Tomáš - 14. Daňhel Jakub, 20. Chramcov Tomáš, 22. Kosíř Šimon, 34. Daňhel Jakub, 37. Daňhel Jakub, 38. Kosíř Šimon, 44. Daňhel Jakub, 56. Jakubowicz Patrik, 59. Jamný Lukáš, 75. Huspenina Tobiáš, 77. Daňhel Jakub

Rozhodčí: Zapletal Jan.

"Zápas měl od první minuty vysoké tempo, které jsme udrželi pouze v prvních 20 minutách. Od 20 minuty začali hráči ze Slovácka kombinační hrou ovládat hřiště. Po přestávce se nám se nám podařilo rychlými protiútoky ohrozit několikrát soupeřovu branku, ale brzy na to opět Slovácko kombinační hrou nás dostalo pod tlak. Na závěr bych chtěl poděkovat hráčům, kteří proti těžkému soupeři v rámci svých možností předvedli dobrý výkon." uvedl trenér Sukup Petr.