Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.
Dále je také veden mládežnický Facebook HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....
U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)
Sobota 13. 4. 2019 10:15
30 diváků Olympijská ul.,tráva
Branky: 45. Dittmer Adam, 63. Kubušek Denis Faris - 31. Krejčíř Jan, 41. Malošík Patrik, 43. Krejčíř Jan, 58. Navrátil Jakub, 81. Navrátil Jakub, 90. Fekar Hugo
Rozhodčí: Mayer Jan - Buček Vítězslav, Antoníček Ivo.
Sestava: Trčka,Štěpjak,Sedlák,Ševčík,Liška,Pospíšilík,Krejčíř,Navrátil,Fekar,Vyhlíd. střídal: Lysák,Sedláček,Vojáček,Pospíšil O.
Trenér Karel Heinz: "Celý týden jsme se připravovali s vědomím, že utkání v Prostějově musíme odehrát zodpovědněji, konstruktivněji a efektivně v koncovce. Od první minuty šly všichni hráči za danou taktikou a svou hrou, přístupem a kvalitou ve finální fázi nedali soupeři šanci a zaslouženě vyhráli."
Prostějov - HS U19 13.4.2019
Prostějov - HS U19 13.4.2019
Prostějov - HS U19 13.4.2019
Prostějov - HS U19 13.4.2019
U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)
Sobota 13. 4. 2019 12:30
5 diváků Olympijská ul.,tráva
Branky: 13. Ircing Daniel, 35. Ircing Daniel, 55. Kosek Tadeáš, 63. Deák Dušan, 78. Dittmer Adam - 68. Daněk Simon
Rozhodčí: Buček Vítězslav - Antoníček Ivo, Mayer Jan.
Sestava: Solař,Daněk,Pospíšil O.,Švajda,Joura,Heinz,Fekar,Dušek,Dočkal,Pecina,Dobrý. střídal:Pospíšilík,Bíbr,Cimra
Vedoucí trenér SCM Karel Heinz: "Výsledek je krutý ,ale spravedlivý. Soupeř byl efektivní v koncovce a své šance dokázal využít. " .
U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)
Neděle 14. 4. 2019 10:00
70 diváků tráva
Branky: 78. Krejčíř Jan, 85. Navrátil Jakub
Rozhodčí: Bureš Jakub - Žáček Marek, Bartoš Ivan.
Sestava: Barnet,Košárek,Janál,Lysák,Navrátil ,Raška,Vojáček,Malošík,Krejčíř,Šupčík,Sedláček. střídal: Joura,Benedikt,Jeřábek,Dobrý
U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)
Neděle 14. 4. 2019 12:15
55 diváků tráva
Rozhodčí: Žáček Marek - Bartoš Ivan, Bureš Jakub.
Sestava: Peter,Tepera,Bíbr,Večerka,Hendrych,Kvasnička,Dobrý,Cimra,Zavadil,Joura,Poljakov. střídal: Jiřík,Nohava,Dočkal
U15 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U15 (2.liga starších žáků U15)
Sobota 13. 4. 2019 10:00
35 diváků Hněvkovského - tráva
Rozhodčí: Hovorka Miroslav - Chorvát David, Polonec Milan.
U14 - STARŠÍ ŽÁCI Moravsko-Slezská Žákovská Divize U14 (2.liga starších žáků U14)
Sobota 13. 4. 2019 11:45
25 diváků Hněvkovského - tráva
Branky: 9. Klepárník Michael, 17. Řezníček Adam, 21. Hamrle Lukáš, 40. Zavřel Filip, 44. Sláma Jakub, 47. Sláma Jakub, 55. Řezníček Adam, 61. Venka Zdeněk, 68. Hamrle Lukáš - 24. Měrka Marek
Rozhodčí: Chorvát David - Hovorka Miroslav, Polonec Milan.
U13 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U13 JIH (1.liga mladších žáků)
Středa 10. 4. 2019 15:00
20 diváků Lokomotiva Brno Horní Heršpice,Sokolova 2, přírodní tráva
Branky: 13. Pochylý Lukáš (vl.), 17. Tauš Martin, 27. Řezník Filip, 30. Polák Daniel, 38. Polák Daniel, 42. Polák Daniel, 43. Hajnovič Filip, 54. Knos Adam, 88. Oplt Albert, 55. Tauš Martin, 61. Tauš Martin - 36. Pecina Josef, 73. Krejčí Jakub
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI LIGA SpSM U12 JIH (1.liga mladších žáků)
Středa 10. 4. 2019 15:00
20 diváků Lokomotiva Brno Horní Heršpice,Sokolova 2, přírodní tráva
Branky: 2. Tichák Adam, 6. Kadlec Václav, 18. Rojka Daniel, 26. Tichák Adam, 30. Havlík Adam, 33. Zoran Nikolas, 40. Tichák Adam, 42. Kadlec Václav, 55. Souček Marek, 60. Pachl Marek, 62. Havlík Adam, 63. Rojka Daniel, 87. Tichák Adam, 85. Rojka Daniel, 84. Kadlec Václav, 65. Kadlec Václav, 66. Hublík Oliver, 73. Tichák Adam, 77. Drábek Jakub, 80. Zoran Nikolas - 9. Hanák Patrik, 58. Buksa Oldřich