Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 12-16.9.2018

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....

U19 - STARŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga staršího dorostu)

Sobota 15. 9. 2018 10:15

Rozhodčí: Běhal Radek - Silný Zdeněk, Polášek Tomáš.

Sestava: Schonwalder - Ševčík,Vymazal,Štěpjak,Sedlák,Navrátil,Mlčoch,Vyhlíd,Vojáček,Storzer,Sedláček. Střídal: Benedikt - Malošík,Liška,Oračko,Sigmund.

Komnetář trenéra K. Heinze. "Celý týden,jsme se poctivě připravovali na toto utkání s lídrem tabulky. Do utkání jsme vstoupili aktivně a s velkým odhodláním uspět.Po  chybě v rozehrávce, kdy jsme měli hru pod kontrolou , jsme inkasovali ve 36 minutě na 0:1 a bylo zle. Ovšem do druhého poločasu vstoupil tým,který chtěl vyhrát,otočit výsledek a soupeře na 20 minut totálně zaskočil svou aktivitou,tlakem na míč,pohybem a přímočarostí.Za tu dobu jsme si vytvořili vedení na 3:1 brankami Sedláčka a 2x Navrátila.Po zbytek utkání jsme se soustředili na udržení výsledku a díky skvělým zákrokům našeho brankáře jsme udrželi konečný stav 3:1 pro SK HS Kroměříž."

U17 - MLADŠÍ DOROST "A" Moravsko-Slezská Dorostenecká Liga (2.liga mladšího dorostu)

U18 - STARŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga staršího dorostu)

Středa 12. 9. 2018 14:30

Rozhodčí: Grečmal Michal - Škrobánek Hynek, Navrátil Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 10:15

Rozhodčí: Kulička Radek - Prokůpek Kamil, Křepelka Miloš.                                                .

U16 - MLADŠÍ DOROST "B" Moravsko-Slezská Dorostenecká Divize (3.liga mladšího dorostu)

Středa 12. 9. 2018 16:45

Rozhodčí: Škrobánek Hynek - Grečmal Michal, Navrátil Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 12:30

Rozhodčí: Prokůpek Kamil - Kulička Radek, Křepelka Miloš.