Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 1-2.4.2017

Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19

Neděle 2. 4. 2017 10:15

Branky: 28. Nieslanik Denis, 31. Kvapil Michal, 53. Konečný Martin, 73. Latocha Jan

Rozhodčí: Šimoník David - Mitáček Václav, Dorotík Jan.

sestava: Svoboda - Třasoň,Fojta,Šmerda,Beneš,Knap,Chudoba,Cupák,Navrátil,Šťastný,Pospíšil. střídali: Vasiljev,Zakopal,Mlčoch,Storzer

"Dnes se odehrálo velmi dobré utkání dorosteneckých týmů MSDL o špici tabulky a po celou dobu utkání přineslo na obou stranách spousty brankových příležitostí. Výsledek je jednoznačný a alarmující, ovšem předvedený výkon až na finální fazi a vstřelení branek byl dobrý.Tento tým dnes prohrál se vztyčenou hlavou a vnitřně se musí nachystat na velmi těžké jaro, které není vůbec po třech utkáních ztraceno.Jen je potřeba se dát zdravotně do pořádku a chytnout se výsledkově v nejbližším možném utkání, které odehrajeme v neděli 9.4.2017 od 16:00 na Širůchu se Slováckem U18" nezatracoval své svěřence trenér Karel Heinz.

U17

Sobota 1. 4. 2017 12:30

Branky: 40. Doseděl Jakub, 51. Galko Pavel, 76. Hnilica Matěj - 46. Malošík Patrik

Rozhodčí: Vojáček Milan - Přikryl Adam, Lébr Ladislav.

U16

Sobota 1. 4. 2017 14:30

Branky: 2. Chudý Jakub, 31. Bartoník Viktor, 48. Koníček Filip, 51. Bartoník Viktor

Rozhodčí: Přikryl Adam - Vojáček Milan, Lébr Ladislav.

U15

Sobota 1. 4. 2017 10:00

Branky: 19. Dočkal Jakub, 27. Heinz Štěpán - 21. Šimánek Zdeněk

Rozhodčí: Šimoník David - Veselý Michal, Mašík Bronislav.

sestava: Kolář - Švajda, Heinz (50. Žďára), Hanák, Frýdl - Fekar, Topič (32. Knap) - Pecina, Dušek (60. Chytil), Joura - Dočkal připraven: Dvouletý

Do utkání jsme vstoupili jako v minulém zápase skončili. Po pravém křídle utekl Pecina a vyzval v první minutě Dočkala ke skórování, ale ten z blízka trefil jen připraveného brankáře. Tento styl hry a velký tlak pokračoval dále. Je pravdou, že utkání hodně ovlivňoval silný vítr, který jsme měli v zádech. další šance na sebe nenechaly čekat, ale Pecina, Dočkal nebo Joura byli v koncovce nepřesní. Až v 19. minutě se poprvé domácí tým mohl radovat, když se po rychlé akci prosadil Dočkal 1:0. Místo klidného průběhu si chlapci zápas sami zkomplikovali. Hned o dvě minuty později bylo vyrovnáno. Centr téměř z poloviny hřiště se proti větru tak vznesl, že zapadl do šibenice Kolářovy branky 1:1. V tento moment jakoby domácí tým zapomněl hrát fotbal a hra se naprosto vyrovnala. Naštěstí ve 27. minutě z trestného kopu Heinz trefuje břevno a míč se od zad brankáře odráží do sítě 2:1. I s kouskem štěstí se na kopačky domácích opět vnesl klid a poločas již dohráli na hostující polovině. V kabině si jasně říkáme, že naše kombinace musí být rychlá a po zemi. Po nástupu na hřiště jeden nákop střídal druhý a proti silnému větru jsme ani nepřekročili půlící čáru. Soupeř byl najednou rychlejší, důraznější a vytvářel si šance. V tu chvíli domácí tým podržel Kolář nebo hosté neměli dobře seřízená mířidla. V podobném duchu se odehrál celý druhý poločas a jen ze štěstím domácí dokráčeli k zisku tří bodu.

Hodnocení trenéra: "V prvním poločase se nám nelíbil přechod do útoku, který nebyl tak kreativní a v některých fázích byl na náhodu, ale i tak jsme si dokázali vytvořit velké množství šancí. Bohužel produktivita je to co nás trápí již delší dobu. Ve druhém půli jsme se nedokázali srovnat se silným protivětrem a už rozehrávka od brány dělala nesmírné potíže. Tento fakt využíval soupeř k velkému tlaku. Naštěstí obranná hra týmu snesla dnes vysoké měřítko. Do příštího utkání se snad dají všichni zdravotně do pořádku a hlavně se vrátíme k lepši kombinační hře ze Znojma." uvedl Onřej Mrázek, vedoucí trenér SpSM.

U14

Sobota 1. 4. 2017 11:45

Branky: 19. Němec David (vl.), 25. Vytiska Patrik, 27. Zelenka Tomáš (vl.), 41. Chytil Lukáš, 53. Vytiska Patrik, 69. Vytiska Patrik

Rozhodčí: Veselý Michal - Šimoník David, Mašík Bronislav.

sestava: Schönwälder - Vojáček, Tepera, Večerka, Lejsal (36. Němčík) - Linda (40. Hendrych), Jiřík - Bíbr (40. Dočkal), Nohava, Vytiska - Chytil (40. Hrabal)

Do zápasu jsme vstoupili rozpačitě a vítr nebyl náš spoluhráč. Jakmile si na tyto podmínky chlapci zvykli, tak na hřišti začal být už jen jeden tým. Kvalitní rychlou kombinací si vytvářeli velké množství šancí a hra se začala přesouvat na polovinu soupeře. Nejprve se v 19. minutě trefil Bíbr po úniku z pravého křídla, pak Vytiska po uvolnění na levém křídle zvýšil na 2:0 a ve 27. minutě to po akci středem uzavřel Nohava. První poločas skončil tedy výsledkem 3:0. S takovým náskokem v zádech roste sebevědomí a tak si kluci i ve druhém poločase vytvářeli po krásných akcích gólové šance. Nejprve se konečně trefil útočník Chytil 4:0 a chvilku po něm po druhé v zápase Vytiska 5:0. Další šance zatím zůstaly neproměněny. Většina hry se odehrávala na polovině hostu, kteří proti větru už neměli dostatek sil se zápasem něco udělat. A tak se urodilo ještě jednou na druhé straně, když brankář Vytiska uzavřel svůj hattrick v tomto zápase po centru Nohavy 6:0. Tímto výsledkem zápas skončil a domácí tým si zaslouženě připsal do tabulky 3 body.

Hodnocení trenéra: "Kromě rozpačitého úvodu jsem byl s celým průběhem zápasu spokojený. Jde vidět to, když kluci poslouchají a dokáží se na své činnosti soustředit, tak se to pak odráží na herním projevu, sebevědomí i počtu vstřelených branek. Jedna vlaštovka jaro nedělá a já věřím, že to chlapci potvrdí i v dalších zápasech." zhonotil Onřej Mrázek, vedoucí trenér SpSM.

U13

Neděle 2. 4. 2017 14:00

Branky: 9. Dočkal Matěj, 35. Žourek Patrik, 67. Hamala Tomáš, 72. Večerka Denis - 26. Ryška Adam, 27. Bakaj Petr, 28. Bakaj Petr, 47. Navrátil Mikuláš, 66. Šuba Pavel, 77. Surovec Lukáš

Rozhodčí: Daněk Roman.

U12

Branky: 36. Banďouch Lukáš, 52. Svozil Matyáš (pen.), 87. Svozil Matyáš - 20. Dítě Jiří, 46. Hamza Jiří, 51. Szabo Jakub, 57. Szabo Matěj, 72. Ďurko Adam (pen.), 90. Ďurko Adam

Rozhodčí: Voříšek Jaroslav.