Úvodní stránka>Aktuality>Výsledky týmů mládeže 1-2.10.2016
Zpracován přehled výsledků posledních utkání mládežnických celků. Aktualizováno průběžně dle odehraných zápasů. Detailnější oficiální soutěžní údaje FAČR (rozpisy, delegace, výsledky, tabulky, statistiky aj.) jsou formou odkazů uvedeny na podstránkách jednotlivých mládežnických celků.

U19
Sobota 1. 10. 2016 10:15

Branky: 61. Cupák Michal, 69. Vasiljev Edvard, 90. Zakopal Tomáš - 8. Vaverka Martin

Rozhodčí: Částečka Michal - Dunda Roman, Zicháček Martin

sestava: Svoboda,  Beneš,Urubek,Glozyga,Třasoň,Augustin,Cupák,Fojta,Zavadil,Chudoba,Šťastnýstřídali:Vasiljev,Zakopal,Navrátil,Moravec.

Houževnatý,silný a disciplinovaný soupeř. My v první půli do 30 minuty ..velmi slabý bezkrevný výkon. V 8-minutě po rohu šel Hodonín do vedení.Ve 20 minutě vykopával míč z brankové čáry Třasoň. 25 minuta Svoboda zneškodnil penaltu soupeře.Od 30 minuty jsme se zklidnili začali lépe kombinovat a poločas jsme sice prohráli ,ale závěr byl již v naší režii.Od 15 minuty nastoupil místo nemocného Zavadila Vasiljev.Do druhé půle jsme šli jednoznačně s tím,že musíme zvýšit aktivitu směrem na míč,být agresivnější a neustále držet vysoké tempo hry a měnit rytmus hry a zakládání útoku ..jak vrchem ,tak po zemi přes střed hřiště a s využitím křídelních prostor...V 60 minutě jsme dali vyrovnávací branku Cupákem po skvělé přihrávce Navrátila a v 69 minutě zvyšoval na 2:1 po přihrávce Zakopala Vasiljev a my jsme dokázali vývoj utkání otočit. V 90 minutě dal 3 branku výborně hrající Zakopal.

Komentář trenéra K.Heinze:"Dnes sice se štěstím v první půli ,ale zaslouženě za půli druhou vítězství proti kvalitnímu soupeři."

U17

Branky: 17. Machálek Jakub, 60. Lukášek Jakub (pen.), 70. Zbořil Miloš -40. Mlčoch Erik, 37. Fekar Hugo, 75. Fekar Hugo

Rozhodčí: Hlubinka Jakub - Putna Pavel, Dadák David.

Sestava:

Polišenský – Liška, Štěpják, (41‘ Vojáček), Pospíšil, Sedlák – Mlčoch, Janál, Žiška, Malošík - Fekar, Hrbas

Trenér Petr Bláha:

Do utkání jsme vstoupili hodně vlažně. Chybělo nám nasazení a chuť po vítězství. I když jsme byli mírně lepším mužstvem, do vedení šel soupeř, který v 17‘ minutě využil volnosti a rychlou střelou otevřel skóre utkání. Po obdržené brance jsme zlepšili hru a zaslouženě jsme utkání otočili. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a soupeře začali přehrávat. Jenže v 60‘ minutě utkání nařídil rozhodčí proti nám hodně sporný pokutový kop, který ovlivnil zbývající část utkání. Kluci s touhou po vítězství začali hrát příliš zbrkle. Při ojedinělém výpadu domácího mužstva jsme udělali chybu a soupeř šel do vedení. Naštěstí se nám podařilo v závěru utkání vybojovat bod za remízu 3:3. Dnes jsme si svým přístupem sami zkomplikovali cestu za vítězstvím a ztratili jsme zbytečně body.

U16
Sobota 1. 10. 2016 12:15

Branky: 37. Zimmermann Patrik, 60. Ambroz Dominik - 3. Otáhal Pavel, 12. Sedláček Daniel, 13. Oračko Erik, 19. Vojáček Tomáš, 23. Lysák Radim, 28. Zavadil Dominik, 34. Vojáček Tomáš, 40. Sedláček Daniel, 49. Ševeček Jakub, 59. Košárek Ondřej

Rozhodčí: Putna Pavel - Hlubinka Jakub, Dadák David.

U15

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 7. Luan Mustafa, 10. Dvořák Matěj - 42. Dočkal Jakub

Rozhodčí: Denev Alex - Šidlo David, Pšeja Samuel.

U14

Neděle 2. 10. 2016 11:45

Branky: 22. Blaha Filip, 28. Mazuch Filip - 8. Nohava Filip, 18. Dobrý Adam, 35. Vojáček David, 48. Dobrý Adam

Rozhodčí: Šidlo David - Denev Alex, Pšeja Samuel. sestava: Schönwälder - Němčík (44. Jány), Večerka, Linda, Lejsal (54. Válek) - Nohava, Jiřík, Dobrý - Vojáček (54. Chytil), Výtiska, Dočkal (36. Hendrych)V

minulém kole chlapci Kroměříže získali pvní bod a očekával se nárůst sebevědomí. Od úvodních minut bylo na chlapcích vidět, že chtějí v zápase uspět. Už v 8. minutě zkusil střelu ze 16 metrů Nohava a trefil míč hezky pod břevno 0:1. Aktivita byla stále na kopačkách hostí a po represinkových situacích jsme se dostávali do dalších šancí. Kvalitní vstup do utkání potvrdil brankou na 0:2 Dobrý. Dobrá kombinace a sebevědomí bylo vidět na hráčích Kroměříže i v dalších minutách, jenomže po jednoduchém odkopu na polovinu hřiště, nedostoupil Večerka hráče, kterému umožnil dát kolmou přihrávku a tím samostatný únik domácích. Hodonínský Blaha si s nabídnutou příležitostí poradil a snížil na 1:2. A hned šlo vidět jak důležitou části těla pro fotbal je hlava. Najednou hráči Kroměříže více chybovali a umožnili soupeři dokonce vyrovnat na 2:2, když se Mazuch ve vápně otočil kolem Lindy a nedal Schönwälderovi šanci. Tímto se probudili i domácí a začali hrát na kroměřížské polovině. V poslední minutě prvního poločasu jsme zaútočili podobným způsobem jako domácí při první brance. Odkop za obranu dobíhal Výtiska, který byl u míče dříve jako brankář a prostrčil míč do prostoru, kde dobíhal Vojáček a s trefením prázdné brnky už neměl problém 2:3. Ihned po vstřelené brance rozhodčí ukončil první poločas, což dalo hostům opět křídla. Vstup do druhé části byl opět aktivní. Nejprve své šance nevyužili Výtiska nebo Dobrý, ale o několik minut později se druhý jmenovaný stejně trefil a zvýšil na 2:4. V tento moment přišla střídání v dresu Kroměříže a začal tlak Hodonína, protože naši hráči jakoby se báli o výsledek zápasu. Nedokázali jsme kombinací podržet míč a uchylovali jsme se k individuálním průnikům, které neměli patřičnou kvalitu. Dvě největší šance hostů dokázal zneškodnit Schönwälder. A tak si kluci mohli užít první a za odvedenou práci v tréninku i zápase zaslouženou radost ze zisku tří bodů. Hned ve středu hostíme první Znojmo a doufáme, že na výkon dokáží kluci navázat i před vlastními diváky.

Trenér Mrázek k utkání:" V prvním poločase, kromě úseku od 22. do 30. minuty, jsem byl s výkonem celého týmu téměř stoprocentně spokojený. Nechyběla kombinace, bojovnost i správná agresivita v osobních soubojích. Bohužel jsme vlastními chybami obou stoperů posadili Hodonín zpět do sedla. Ale ve druhém poločase jsme nedokázali dobře kombinovat a míč delší dobu podržet. Začal chybět dobrý výběr místa a kupily se individuální chyby způsobené jak špatným pohybem, tak strachem ze ztráty prvního vítězství. Opět věřím, že nastavená koncepce je tou správnou a v dalších zápasech se budeme opět zlepšovat. Mým cílem je dobrý výkon potvrdit i před vlastními fanoušky."

U13

Branky: 5. Hamala Tomáš, 10. Janál Martin, 12. Krč Václav, 35. Menšík Lukáš, 40. Dočkal Matěj, 50. Janál Martin, 80. Janál Martin, 73. Hamala Tomáš, 86. Žourek Patrik, 82. Krč Václav - 7. Jurda Jakub, 23. Šimánek Štěpán, 48. Vojáček Lukáš, 89. Šimánek Štěpán

Rozhodčí: Horváth Antonín.

U12

Branky: 15. Hajna Jakub, 53. Bata Tomáš, 54. Klečka Jan, 61. Vaněk Michal, 70. Banďouch Lukáš, 75. Banďouch Lukáš - 20. Záviška Jakub, 48. Zimmermann Tomáš, 63. Zimmermann Tomáš

Rozhodčí: Zapletal Jan.

V dnešním zápase jsme hned od začátku byli aktivnějším týmem.V prvních 15 minutách jsme hráli na půlce soupeře,ale vytěžili jsme z toho pouze jednu branku.Následně jsme dostali z rychlého protiútoku gól,a stav se v první části již nezměnil.Do druhé části jsme nastoupili opět aktivněji než soupeř,a vypracovali jsme si opět nespočet střeleckých příležitostí. Třetí část byla také v naší režii,ale bohužel  jsme za celý zápas dokázali jenom 6 skórovat.Soupeř dokázal taky několikrát ohrozit naší branku,ale hlavně po našich  chybách.Zápas nám opět potvrdil, že se musíme v tréninkových jednotkách zaměřit  na spolupráci  a nácvik útočné fáze.Kluky musíme za dnešní zápas pochválit za přístup a maximální nasazení.Sukup Petr