Úvodní stránka>Aktuality>Výhra v přípravě proti slovenské Dubnici

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - MFK DUBNICA n.V. 4:1 (2:0)

Hráno v sobotu 14.7.2018 v Těšnovicích

Branky: Kovář 2, Silný, Cupák - Václav.

SK HS Kroměříž: 1 poločas: Záleský - Hirsch,  Šustr, Hloch, Jeleček - Krhut, Koláčný, Okleštěk, Berčík - Kovář, Mozyak. 2.poločas: Záleský (60. Svoboda) - Šmerda, Dvořák, Matoušek, Prajza - Sedláček, Motal, Cupák, Vyhlíd - Silný, Hubr. Trenér Bronislav Červenka.

Druhý přípravný zápas Hanáků přinesl souboj s nováčkem druhé slovenské ligy. K mírnému překvapení byli Hanáci po celou dobu utkání jasně lepším celkem, dominovali herně i střelecky. V první šanci se ocitl Krhut, ale sám před brankářem nadvakrát nedokázal dostat míč do sítě. Do vedení šli Hanáci pěknou akcí, kdy po přesném centru Jelečka přesnou hlavičkou zakončil Kovář. Stejný hráč mohl krátce poté přidat druhou branku, kdy po dalším pěkném centru Jelečka hlavičkoval do brankáře a dorážku z velké šance namířil jen do břevna. Naštěstí Marián Kovář své zaváhání napravil velmi brzy, kdy po chytře zahraném rohu dopravil podruhé míč za záda brankáře hostů. Druhou půli gólově načal Silný, když po své typické akci a přímočarém individuálním úniku zakončil z mírného úhlu přesně k tyči na 3:0. Čtvrtou branku domácích přidal Cupák, který byl na správném místě, když dorážel brankářem vyražený míč. Za hosty korigoval Václav krásnou táhlou přízemní střelou z 25 metrů, která zapadla přesně k tyči natahujícího se brankáře Svobody. Další utkání sehrají Hanáci již toto úterý 17.7.2018 v 17 hodin, kdy na domácím stadionu přivítají juniorku Brna.