neděle 23.2.2020 ve 12:00

SK HS Kroměříž U19 - FC Koryčany muži 5:1  (1:1)
Branky: 2x Sigmund, 2x Steven, Vasiljev

sestava: Benedikt,Košárek,Žiška,Švajda,Joura,Malošík,Pospíšilík,Sigmund,Dočkal,Vasiljev,Steven. střídal: Mikulášek,Lysák,Sedláček

Komentář trenéra K. Heinze:"Utkání se soupeřem z 1.A třídy dospělých jsme měli herně po celou dobu pod kontrolou, ale střelecky jsme se začali více prosazovat až po přestávce, kdy snaživý soupeř již neměl síly, aby udržel tempo hry z první půle. V dresu Hanácké Slávie se představili i mimo hráčů dorostu 3 hráči širšího kádru mužů a to Vasiljev , Malošík a Steven ( útočník na zkoušku z Toronta).

neděle 23.2.2020 ve 14:00
SK HS Kroměříž U18 - 1.FC Slovácko U18  1:6  (1:1)
branka: Pecina

sestava: Benedikt,Joura,Kozubík,Švajda,Palíšek,Dočkal,Fekar,Dobrý,Pospíšil O.,Pecina,Otáhal. střídal: Solař,Zůvala,Novosad,Chytil

Komentář trenéra K. Heinze:"Do 70 minuty jsme měli celkem utkání pod kontrolou,ale soupeřova kvalita na míči a naše častá hra bez míče s vysokým napadáním nám vzala spousty sil a po penaltě na 1:2 v 70 minutě jsme přestali dobře napadat, držet míč  a soupeř toho brankově využil".

Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....