FC ODRA PETŘKOVICE - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 0:2 (0:0)

Branky: 84. Pavelka David, 88. Silný Jan.

Rozhodčí: Vojáček Milan - Řezníček Tomáš, Zaoral Vít. Delegát: Vysloužil Petr.

Diváků: 136

FC ODRA Petřkovice: Buček - Švancer, Hrdlička, Levčík, Malý (38. Václavík), Baranek, Halaška (65. Polášek), Neumann, Drozd, Staněk, Špavelko. Trenér: Martin Špička.

SK HS Kroměříž: Trochta - Matoušek, Budín, Látal, Jeleček - Stratil (58. Kovář), Strašák (89. Šmerda) - Krhut, Neubert, Michna (77. Pavelka) - Silný. Připraven Kofroň. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Další zápas zavedl Hanáky do Ostravy, kde v místní části Petřkovice nastoupili proti domácí Odře. Trenéři hostů podle avíza dali prostor doposud méně vytíženým hráčům, kterými byli brankář Trochta a záložník Stratil. Oba nezklamali a brankář Trochta dokonce udržel čisté konto. Utkání ovlivnilo vyloučení domácího zkušeného kapitána Staňka, který v krátkém sledu obdržel dvě žluté karty a už ve 23. minutě oslabil domácí tým. Přesilovku využili Hanáci ke konci zápasu, kdy se nejprve z voleje pěkně k tyči trefil střídající Pavelka a dvě minuty před koncem výhru hostů pečetil Silný, který bombou do horního růžku potěšil fanoušky hostů. Vynikající druhá polovina MSFL v podání Hanáků tak nekončí, výhrou se dostali před svého dnešního soupeře a aktuálně jim patří čtvrtá příčka průběžné tabulky.

Znovu upozorňujeme na to, že oproti původnímu rozpisu utkání nastala změna, kdy doma proti 1.FC Slovácko B hrajeme již v pátek 26.5.2017 od 18:00 hodin. Přijďte prosím ocenit výkony Hanáků a třeba vytvořit nejvyšší jarní domácí návštěvu.