Úvodní stránka>Aktuality>Těsná výhra nad houževnatým soupeřem

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FK KOZLOVICE 3:2 (1:1)

Branky: Silný, Berčík, Blanař  

SK HS Kroměříž: Kofroň (65. Stratil R.) - Šmerda (46. Berčík), Matoušek, Hloch, Jeleček - Motal, Cupák (46. Stratil D.) - Krhut (65. Šmerda), Kovář (65. Cupák), Blanař (60. Moravec) - Silný. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Dne 12.3.2018 rozhodlo shromáždění klubů MSFL a Divizí na návrh ŘKM o přeložení kola mistrovských utkání z víkendu 17. - 18.3.2018 na 16. - 17.6.2018. Týkalo se všech soutěží v působnosti ŘKM, žáků, dorostu a mužů. Kolo nešlo předehrát kvůli regulérnosti soutěží a proto vedení prvního celku Hanáků řešilo další úkol jak s uvolněným víkendem herně naložit. Nakonec se operativně dohodl přípravný zápas s předním divizním celkem FK Kozlovice, mimochodem s celkem, se kterým se měli Hanáci utkat již 31.ledna, ale utkání se tehdy nemohlo odehrát z důvodu velké marodky hostů z přerovska.

V sobotu dopoledne bylo opravdu mrazivé a silně větrné počasí, které nemělo s fotbalem nic společného, zvlášť na poměrně nekrytém prostoru hřiště s umělou trávou. Utkání nakonec skončilo těsnou výhrou domácích, ale kdo zná zkušenost, kvalitu a herní styl Kozlovic tak ví, že se může jednat o výhru, která má v přípravě před MSFL svou cenu.