Úvodní stránka>Aktuality>Těsná prohra mužů v Holici

1.HFK OLOMOUC - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 2:1 (1:0)

Branky: 9. Krejčí Martin, 83. Vychodil Lukáš - 50. Budín Radovan.

Rozhodčí: Drozdy Luboš - Gasnárek Michal, Kolář Jaroslav.  Delegát: Urban Petr.

Diváků: 98

1.HFK Olomouc: Mucha - Krumpolc, Řehák, Horka, Bořil (55. Buček), Rýdel, Bernard (68. Kostorek), Přikryl, Vychodil (88. Pezzotti), Pyclík, Krejčí. Trenér Jiří Derco.

SK HS Kroměříž: Šustr - Šmerda, Budín, Netopil, Kašík - Hynčica (66. Ferko), Stratil (46. Strašák), Zavadil, Steiner - Hromek (76. Neubert), Silný. Náhradníci: Oral - Látal, Galetka, Pavelka. Trenér: David Klimek.

Komentář vedoucí mužstva K. Haldinové: "Hanáci vyrazili do Olomouce, kde byl jasný cíl. Výhru by Kroměřížští rozhodně potřebovali, ale domácí si tři body nakonec vybojovali. Budín srovnal na 1:1, ale sedm minut před koncem zápasu udeřil Vychodil. Domácí se mohli ujmout vedení hned v 5. minutě, kdy špatně rozehrál Kašík. Poté se kopak 2x roh, který nepřinesl gól. V 8. minutě už ale ano, Krejčí se prosadil po útočné akci z autu na vlastní polovině 1:0. V 11. minutě Steinerův centr na Silného vyšel, ten hlavou poslal míč do rukavic golmana. Ve 33. minutě byl vidět Dan Stratil, kdy měl na svých kopačkách slibnou střelu. Ve 42. minutě byla slyšet spojnice břevna s tyčí, kterou nastřelil Vychodil. V úvodu druhého poločasu vyrovnal za Hanáky kapitán Radovan Budín! Hlavou rozevlál síť golmana Muchy - 1:1. V 53. minutě těsně minul branku Silný. V 69. minutě připravil Strašák míč Ferkovi, ten si vedl míč až do velkého vápna, kde míč ztratil. V 82. minutě se mohl prosadil dorostanec Ondřej Zavadil, z dvaceti metrů pálil těsně nad břevno. O minutu později přišel gól domácích, Lukáš Vychodil upravil důležitou brankou na 2:1. V 88. minutě měl na hlavě míč opět kapitán, míč lapil golman Mucha".

• Videozáznam z utkání je zde.
  • Další podrobnější informace z průběhu utkání jsou zpracovány v reportáži zde (zdroj onlajny.com).