Úvodní stránka>Aktuality>Středeční kolo přineslo remízu v Hlučíně

FC HLUČÍN - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 1:1 (1:1)

Branky: 33. Hudeczek Kristian - 45. Sedláček Erik

Rozhodčí: Machač Lukáš, Mikeska Karel, Mojžíš Jakub. Delegát: Mužík František.

Diváků: 130

FC FlučínKolenko – Heiník, Žižka, Málek, Fojtík (63. De Serra), Ságner (81. Dostál), Foltyn, Hudeczek, Mác (46. Bialek), Štefek, KrautTrenér: R. Korytář.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Šmerda (79. Stratil), Matoušek, Hloch, Jeleček - Cupák, Motal - Krhut (25. Neubert), Sedláček, Blanař (77. Berčík) - Kovář. Připraven Stratil R., Vyhlíd. Trenéři: Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Ve středeční předehrávce posledního kola MSFL zajížděli Hanáci na Slezsko, kde je hostil pravidelně první polovinu tabulky okupující FC Hlučín. Domácí se dostali do vedení po dobře zahraném rohovém kopu a hlavičce Hudeczka na přední tyči. Hanáci vyrovnali v poslední minutě první půle, kdy po zatažení Motalem šikovně tečoval Blanařovu střelu záložník Sedláček. Více branek už utkání nenabídlo a oba celky se tak rozešly s remízou.

Komentář Ivo Světlíka: "Trápí nás série zranění, pořád nám někdo chybí. Krhut nastoupil v útoku, ale brzy se zranil a na hřiště musel nedoléčený Neubert. Kdyby ale první poločas skončil 2:5 pro nás, nikdo by se nemohl divit. Druhý poločas už byl takový nemastný, neslaný a žádný ze soupeřů neměl vyložené šance."