Úvodní stránka>Aktuality>Snaha přibrzdit lídra tabulky hrubě nevyšla

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - 1.SK PROSTĚJOV  2:6 (0:4)

Branky: 54. Cupák Michal, 90. Motal Lukáš - 26. pen. a 65. Kroupa Karel, 33., 36 a 61. Koudelka Jan, 42. Píchal David.

Rozhodčí: Vostrejž Ivan - Popelák Luboš, Hanáková Gabriela. Delegát: Volf Rudolf.

Diváků: 234

SK HS Kroměříž: Kofroň - Matoušek, Motal, Hloch, Jeleček - Cupák, D. Stratil (76. Vyhlíd) - Blanař, Sedláček, Navrátil (58. Vasiljev) - Kovář. Trenéři: Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

1.SK Prostějov: Neoral - Machynek, Sus, Schuster, Hirsch - Zapletal (58. Šteigl), Fládr, Pančochář (79. Langer), Píchal (54. Hapal) - Koudelka, Kroupa. Trenér: Oldřich Machala

Komentář k zápasu a pohled trenéra Ivo Světlíka: "Prvních dvacet minut bylo nejlepších z celého jara. Až do penalty jsme hráli nejlepší fotbal. Měli jsme tři stoprocentní šance, nastřelili břevno a tyč. Klíčový moment sobotního šlágru přišel ve 26. minutě, kdy Prostějov dostal šanci kopat penaltu. Z té se tradičně Karel Kroupa nemýlil a hosté vedli 1:0. Pak to byla jedna velká katastrofa, zkrat celého mužstva
. Nechápu, co se s námi stalo. Zklamání je těžké. Druhý poločas se pouze dohrával."