Úvodní stránka>Aktuality>Šestnáctka a sedmnáctka zahájila ligu SCM ve Znojmě
1.SC ZNOJMO U17 - SK HS KROMĚŘÍŽ U17 1:0 (0:0)

Sestavy zde

,,Myslím si, že jsme dnes odehráli kvalitní utkání s vyrovnaným soupeřem. Hra se odehrávala především mezi oběma šestnáctkama, nicméně si myslím, že jsme byli o malinko fotbalovější mančaft. Škoda hned v úvodu utkání jsme šli sami na golmana, neproměnili jsme tu šanci i z dorážky do prázdné brány, kdy se soupeř stačil ještě vrátit. Potom jsme hráli disciplinovaně, kluci se pohybovali, snažili se vyhrávat i souboje což se nám dařilo. Po získání jsme dali míč na zem a soupeře jsme opravdu malinko přehrávali. Mysleli jsme si, že ten zápas zvládneme bohužel jsme udělali malou drobnou chybu, kde jsme jak se říká ,,namazali hlavou soupeři" balon pod sebe a hráč to krásnou střelou trefil a prohrávali jsme 1:0. Nicméně si myslím, že se kluci nepoložili a snažili se ten vývoj ještě otočit,nastřelili jsme dvě břevna, možná potom jednom břevně ten míč byl za lajnou, bohužel to momentálně nikdo z nás neví, rozhodčí to neodpískal jako gól a hraje se na góly, takže gól jsme nakonec nedali. Možná je to trochu zklamání pro kluky, protože si myslím, že tady jsme měli minimálně na bod. Musíme se z toho oklepat, minimálně do dalších zápasů, pokusíme se získat další body a uvidíme co bude dál. Jinak kluky si myslím, že můžu pochválit až na pár drobností a nějaké zodpovědnosti na hřišti, si myslím, že odvedli dobrej výkon." -trenér Bc. Petr Bláha-

1.SC ZNOJMO U16 - SK HS KROMĚŘÍŽ U16 2:0 (0:0)

Sestavy zde

Hned ve druhé minutě měl šanci Košárek, kdy domácí golman neodhadl situaci a dal tak nám šanci, kterou jsme bohužel nevyužili. V 18. minutě se mohl blýsknout Lysák, když by nůžkami trefil míč a branku, bohužel našel jen náruč golmana. Ve 32. minutě Sigmun nastřelil vzdálenější tyč. V poslední minutě se mohli Hanáci dostat do vedení, ale po údajném faulu na golmana, zřejmě vlastním hráčem, rozhodčí náš gól neuznal. Začátek druhé půle nevyužil Štěpán Heinz, kdy získal míč na hranici 16ti metrů a vysoko přestřelil. V 73. minutě se dostali domácí do rychlého brejku a jeden z hráčů šel sám na Trampotu, ten snížil úhel a nasledoval rohový kop.