Úvodní stránka>Aktuality>První letní přípravný zápas mužů

1.SK PROSTĚJOV - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 5:2 (3:1)

Hráno ve středu 11.7.2018 v Kravařích

Branky: Kovařík 2, Slaninka, Kroupa, Sus - Sedláček, Prajza.

1.SK Prostějov: Jícha (46. Bréda) - Slaninka, Janíček (46. Pančochář), Schuster, Machynek - Píchal (46. Koudelka), Fládr (46. Biolek), Sus, Šteigl (46. Hapal) - Langer (46. Žykol) - Kovařík (46. Kroupa). Trenér Oldřich Machala

SK HS Kroměříž: 1 poločas: Záleský - Hirsch, Hloch, Dvořák, Prajza - Hubr, Cupák, Koláčný, Krhut - Silný, Kovář. 2.poločas: Kofroň - Jeleček, Šustr, Matoušek, Šmerda - Třasoň, Koláčný, Motal, Sedláček - Neubert, Vasiljev. Trenér Bronislav Červenka.

V úvodním přípravném zápase nastoupili muži proti staronováčkovi druhé ligy z Prostějova. Hrálo se v Kravařích u Opavy, kde byl Prostějov na herním soustředění. Oba celky jsou v rozdílné fázi přípravy, zatímco Hanáci teprve začínají, tak pro Prostějov to byl předposlední přípravný zápas a prakticky předfinální ladění na mistrovské boje FNL. Celek Prostějova v zápase dominoval a opět ukázal, že se mu v letní přípravě daří zvláště poté, co v předchozím víkendu porazil prvoligový Baník Ostrava. Hráči Kroměříže vedení novým trenérem vystřídali početný kádr, který se včetně nových hráčů bude snažit sehrát tak, aby v MSFL hrál opět o nejvyšší příčky. V sestavě Hanáků se objevilo několik nových zajímavých jmen, v dalším průběhu přípravy se bude řešit jejich případné angažmá.