Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas U19 proti Brnu-Líšni
SK HS Kroměříž U19 - SK Líšeň U19 1:2 (0:2)
Branka: Cupák
Sestava: Rotrekl - Navrátil,Dočkal,Urubek,Glozyga,Oslzla,Knap,Vasiljev,Augustýn,Moravec,Chudoba. Střídali: Svoboda - Beneš,Třasoň,Zavadil,Cupák,Zakopal.

"V první půli jsme nastoupili převážně s hráči ročníku 1999 v kombinaci s ročníkem 1998 a 30 minut sváděli se soupeřem vcelku vyrovnanou partii. Do utkání jsme šli s tím, abychom udrželi kompaktní konsolidovanou obranu a vycházeli do rychlých brejků. 30 minut se nám to dařilo ovšem v závěrečné 15-ti minutovce nás soupeř hlavně po důrazné agresivní hře v osobních soubojích přehrával a zaslouženě se dostal do vedení 2:0. Po přestávce nastoupili zkušení hráči ročníku 1998 a zvýšili pohyb, zlepšili kombinaci a zvýšili důraz v osobních soubojích. Na hřišti jsme dominovali a záhy snížili na 1:2 brankou Cupáka. Do konce utkání jsme měli převahu, ale soupeř hrál velmi srdnatě a odhodlaně a my již nedokázali slibné akce dotáhnout do brankové situace." zhodnotil utkání vedoucí trenér SCM Karel Heinz.