Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas U16 a U17 proti Slovácku

SK HS Kroměříž U17 - 1. FC Slovácko U17 0:7 (0:2)

Sestava: Polišenský (60‘ Šebestík) – Liška, Pospíšil, Žiška, Sedlák (41‘ Oračko) – Štěpják, Mlčoch, Storzer, Malošík – Fekar, Žigmund (41‘ Hrbas).

"Dnešní utkání se nám vůbec nevydařilo. V porovnání s předešlými utkáními jsme hráli bez pohybu a nasazení. Svou nekoncentrovaností jsme udělali spoustu individuálních chyb, které dobře hrající soupeř dokázal potrestat. Kombinovali jsme na své polovině hřiště bez pohybu a se spoustou zbytečně zkažených míčů. Kluci si musí uvědomit, že bez pohybu, nasazení a zodpovědnosti na hřišti to prostě nepůjde. Dnes můžu pochválit Honzu Žišku, který svým výkonem nezklamal." zhodnotil utkání trenér P. Bláha.

SK HS Kroměříž U16 - 1. FC Slovácko U16 2:6 (1:2)

Branky: Sedláček, Sigmund

Sestava: Mikulášek -  Oračko, Lysák, Mates, Šupčík, Sigmund, Zavadil, Janál, Otáhal, Vojáček, Sedláček. Střídali : Trampota, Benedikt, Zaoral, Zlámal, Žigmund, Vyhlíd, Heinz, Ševeček

"Do zápasu vstoupili hráči Hanácké Slavie na výbornou, když ve 3. minutě po tlaku Otáhala na hráče hostů vystihl přihrávku Sedláček a z 20 metrů pohotově přehodil gólmana. Po té se hra vyrovnala, ale nevedlo to k žádným šancím na obou stranách. Ve 25. minutě domácí brankář chybně rozehrál a po rychlé ztrátě bylo srovnáno. To hostům nalilo sílu do žil a Hanáky zatlačili na vlastní polovinu, což vyústilo v druhou branku Slovácka, která zároveň znamenala konec poločasu a průběžný stav 1:2. Do druhé půle nastoupila skoro celá lavička a hráči si zkoušeli i jiné posty, což se projevilo vetším chybováním, které vyústilo v narůstající skóre hostů. Ale i tak se domácí nevzdávali a snažili se z každé příležitosti vyrážet do útoku. Ta jim vyšla v 75. minutě, kdy výborně hrající Tomáš Vojáček vybojoval na své půlce míč, obešel dva soupeře, posunul na neúnavně bojujícího Sedlačka, který bleskovou přihrávkou poslal míč do volného prostoru pro Jirku Sigmunda a ten sám před brankářem nezaváhal. I když výsledek nevypadá na první pohled lichotivě, kluci se za předvedený výkon nemusí stydět, naopak se z něj mohou odpíchnout dál." uvedl trenér J. Buksa