Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas U16 ve Znojmě

1.SC ZNOJMO U16 - SK HS KROMĚŘÍŽ U16 2:3 (0:1)

Branky: 20' Sedláček, 45' Zavadil (pen) 65' Žigmund

Sestava: Trampota (40' Benedikt) - Oračko, Vyhlíd, Lysák, Šupčík (40'Zlámal), Zaoral (7'Ševeček), Heinz, Zavadil, Sigmund, Vojáček, Sedláček (62'Žigmund).

"Do zápasu jsme od první minuty vstoupili aktivně, napadali jsme soupeřovu rozehrávku a po zisku jsme chodili do přečíslení. To se nám vyplatilo ve 20 minutě, když míč u vlastní šestnáctky získal Oračko,dlouhým nákopem vyzval ke sprintu Sedláčka,který se svým důrazem dostal před stopery,obešel golmana a pohodlně zavěsil.Druhý poločas jsme se přispůsobili soupeři a polevili v tempu, ale ve 45' dál neúnavně bojující Vojáček získal na polovině míč,utekl stoperům, kteří jej zastavili až v pokutovém území jen za cenu faulu,kterou Dominik Zavadil s přehledem proměnil. Paradoxně nás druhý gol, ještě víc ukolébal a soupeř toho využil, když snižil na 1:2 po chybě Zavadila. Soupeř vycítil šanci a snažil se dostávat do brejků. V 65' minutě utekl po pravé straně opět Vojáček, tělem udržel na zadech stopera a z úhlu překvapil golmana, ale jeho pohotová střela skončila na tyči, ale k našemu štěstí se odrazila k Žigmundovi, který byl sám před prázdnou branou a nezaváhal. Soupeř ješte v uplném závěru využil brejku, ale zápas jsme si pohlídali a zaslouženě vyhráli." okomentoval zápas trenér Jiří Buksa.

Utkání se hrálo v rámci českého poháru dorostu - memoriálu Vlastimila Marečka, podrobnosti k soutěži zde