Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas U15 + U14 proti Val.Meziříčí
U15 -hráno 2 x 35´
TJ Valašské Meziříčí - SK HS Kroměříž 1:8 (0:3)

Branky: Lukáš 2, Topič 2, Dočkal, Heinz, Poljakov, Švajda

Sestava: Kolář - Joura, Daněk, Kozubík, Švajda - Topič, Heinz, Pospíšil O., Hanák - Lukáš, Dočkal. Střídali: Žďára, Poljakov, Tesařík

Z počátku bylo utkání vyrovnané, ale postupem času začali hráči HS více držet míč a nápaditými akcemi udávali tempo zápasu. V prvním poločase měli při některých akcích vysloveně smůlu a nastřelili čtyřikrát konstrukci branky. Přesto všechno šli do kabin s třígólovým náskokem. Ve druhém poločase se aktivita ještě navýšila a odpovídal tomu i brankový příděl. Bohužel po jedné z mála chyb v defenzivní práci špatně vyběhl brankář Kolář a soupeř mohl alespoň jedním gólem korigovat stav utkání. První přípravné utkání bylo velmi podařené ode všech hráčů a mělo by sloužit jako dobrá motivace pro další náročnou práci.

U14 - hráno 3 x 23´
TJ Valašské Meziříčí - SK HS Kroměříž 5:8 (1:3, 1:4, 3:1)

Branky: Chytil 2, Linda 2, Vojáček, Dočkal, Válek, Poljakov

Sestava: Schönwalder - Hendrych, Válek, Tesařík, Ivánek - Vojáček, Lejsal, Linda, Žďára - Chytil, Machara. Střídali: Poljakov, Dočkal

Hlavním cílem bylo v utkání rozpoznat individuální herní činnost v utkání a zápal jednotlivců ročníku 2003 pro hru. V těchto aspektech mě chlapci mile překvapili a věřím, že výkony půjdou s příjezdy všech hráčů z dovolených ještě vzhůru. V tomto zápase jsme brzy prohrávali, ale po brankách Chytila a Vojáčka jsme brzy otočili skóre a poté měli zápas pod kontrolou a postupně navyšovali výsledek až na 8:2. Jediným zklamáním pro mne byla poslední čtvrthodina, kdy všichni polevili v koncentraci a útočící hráči přestali plnit své defenzivní povinnosti, což vedlo k výraznému snížení na konečných 5:8. Tento fakt se nám ve vyrovnanějších zápase nemusí vyplatit a i na něm musíme zapracovat.

Podklady a komentáře z obou utkání dodal Mgr. Mrázek Ondřej, vedoucí trenér SpSM SK Hanácká Slavia Kroměříž.

Plán přípravných zápasů a tréninků je uveden zde.