Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas U14 dohromady s U15 v Holešově

SFK ELKO Holešov starší žáci - SK HS Kroměříž U15 + U14 5:3 (2:2)

Branky: Pospíšil O., Linda 4 - Lukáš, Pecina, Žďára

Sestava: Schönwalder - Joura (36. Dočkal F.), Večerka, Válek (52. Dočkal J.), Švajda (52. Joura) - Pecina (36. Bíbr), Topič (36. Lejsal), Hanák, Žďára - Lukáš (35. Chytil), Dočkal J. (35. Vojáček).

"Do utkání se soupeřem, který byl výrazně posílen o hráče, kteří doposud absolvují přípravu v Hanácké Slavii, jsme vstoupili aktivně a rychle vedli po trefách Lukáše a Peciny. Poté tempo zápasu upadlo a chlapci svou lehkovážností dovolili soupeři vyrovnat. Díky nedůraznému zakončení se výsledek již do půle neměnil. Druhý poločas v dresu Kroměříže absolvovali hlavně kluci ročníku 2003. Ti svou bojovností vyspělému soupeři nedali nic zadarmo, ale brzy prohrávali již 4:2. Zápas po hezké akci dokázali naši kluci ještě zdramatizovat a soupeře zatlačit. Bohužel bez přesné trefy a soupeř ještě jedním gólem uzavřel zápas na konečných 5:3.
"V prvním poločase jsme nepodali bojovný výkon, ale hráči díky své vyspělosti a kvalitě uhráli remízový výsledek. Druhý poločas byl daleko bojovnější a snaživější, jenomže mladší hráči se ještě musí učit a trénovat. Projevil se hlavně biologický věk a vyspělost. Celkově hodnotím zápas jako velmi přínosný pro obě kategorie a můžeme se z něj velmi poučit." uvedl Mgr. Ondřej Mrázek, vedoucí trenér SpSM.