Úvodní stránka>Aktuality>Přípravný zápas starších žáků U14 a U15 proti Přerovu

U15

SK HS Kroměříž - 1.FC Viktorie Přerov 1:1 (1:0)

Branky: Pecina

Sestava: Kolář - Joura, Daněk, Frýdl, Švajda - Pecina, Topič, Pospíšil, Žďára - Lukáš, Poljakov. Střídali: Tesařík, Fekar, Knap

Do utkání vstoupili chlapci velmi aktivně a vytvářeli si po hezkých akcích územní převahu, kterou zakončili vedoucím gólem Peciny. Bohužel po prostřídání týmu a přicházející únavě přebral soupeř iniciativu a ve druhém poločase po zásluze vyrovnal. Ještě navrch Kolář několik šancí chytil. Kroměříž si vytvořila šance až po standardních situacích v úplném závěru. "Velkým zklamáním je, že chlapci nedokázali udržet nastavené tempo z úvodu nebo že se nedokázali alespoň po vyrovnání nakopnout tak, aby zápas opět zvrátili na svou stranu. Věřím, že tento motiv dokážeme postupně zlepšit na požadovanou úroveň."

U14
SK HS Kroměříž - 1.FC Viktorie Přerov 4:4 (3:2)
Branky: Vojáček 2, Dočkal, Bíbr
Sestava: Schönwalder - Hrabal, Tesařík, Hendrych, Stavjaníková - Vojáček, Linda, Dobrý, Dočkal - Němeček, Bíbr. Střídali: Fekar

Zápas začal aktivně na obou stranách, ale Kroměříž se dostala rychle do vedení 2:0 po nápaditých akcích a zakončení Vojáčka. Jenomže stejně jako u starších jsme tohle tempo nedokázali udrže a soupeř měl více ze hry. Naštěstí proměnil pouze dvě situace, zbytek brankář chytil nebo míč orazítkoval konstrukci branky. I díky brance Dočkala jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením 3:2. Druhý poločas se v obrazu hry více vyrovnal, ale paradoxně Přerov dokázal dvakrát skórovat a výsledek otočit na svou stranu, ale domácí mužstvo se nesložilo a Bíbr vyrovnal na Konečných 4:4. "V tomto zápase byl průběh podobný jako v U15, ale oproti nim kvituji, že tým našel v sobě na konci utkání síly a dokázal vyrovnat a znovu nakopnout tempo své hry. Na tomto faktu se dá stavět."