Úvodní stránka>Aktuality>Remíza kombinovaného celku mužů+U19

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FK NOVÉ SADY OLOMOUC 2:2 (1:1)

Branky: Silný 2 

Sestava: Oral - Pavelka, Jura, Matoušek, Kašík - Ferko, Chalupa, Strašák, Kovač - Berky, Silný. Střídali: Měchara - Šmerda, Urubek, Beneš, Šťastný, Dvořák, Chudoba. Trenéři Ivo Světlík a David Klimek.

Zápas přinesl hodně rušných akcí na obou stranách. Hanáci se ujali vedení, ale po individuální chybě obdrželi vyrovnávací branku. Soupeř z olomoucké čtvrti Nové Sady byl pro Hanáky, kteří hráli v kombinované sestavě s dorostenci U19, daleko přijatelnější než sobotní druholigové Pardubice. Do vyložených šancí se na domácí straně opět dostával Jan Silný, kdy hned dvakrát po sobě běžel sám na golmana, ale bohužel neproměnil. Chorvat Majk Kovač, který zkouší zaujmout trenéry a vedení klubu, vyslal Silného do šancí výbornými kolmými přihrávkami. Ve druhém poločase byl v útoku aktivní mladíček Berky, který měl několik šanci v malém vápně, ale míč do sítě nedopravil.  

Komentář trenéra Davida Klimka: "Do nedělního přípravného utkání proti divizním hostům nastoupili hráči, kteří v sobotním zápase s Pardubicemi nedostali tolik prostoru a zároveň bylo mužstvo doplněno o talentované dorostence, kteří se tak mohli seznamovat s mužským fotbalem. Utkání bylo vyrovnané a skončilo zaslouženou remízou. O branky domácích se postaral Silný a vyzkoušeli jsme také chorvatského hráče Kovače."

Fotogalerie K. Haldinové (více fotografií zde):

HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017
HS - Nové Sady OL 5.2.2017HS - Nové Sady OL 5.2.2017