Úvodní stránka>Aktuality>Přípravné zápasy mládeže
U16 - Memoriál Vlastimila Marečka pro SCM U16
SK HS Kroměříž - SFC Opava 2:3 (1:1)
branky: Dočkal 2

sestava: Kolář - Frýdl, Kozubík, Švajda, Pospíšil (41. Schönwälder) - Heinz, Fekar - Pecina, Dušek, Dočkal - Lukáš připraveni: Chytil, Joura, Zďára

Po vítězství nad Hlučínem nás čekala poslední překážka v cestě do semifinálových skupin tohoto memoriálu. Proti sobě jsme měli velmi kvalitního ligového protivníka z Opavy. Od úvodních minut se hrálo ve velkém tempu. Naši hráči velmi dobře bránil v aktivním bloku a vyráželi do smrtících brejků. Jeden takový využil Dočkal po přihrávce Lukáše. V dalším průběhu se začala Opava stále více lepšit v kombinaci a my se jen bránili, ale obrana byla pevná a do vyložených šancí jsme je nepouštěli. Bohužel chvíli před přestávkou zachyboval Kozubík a v malém vápně se hostující útočník nemýlil a vyrovnal. Druhá část zápasu začala podobně jako ta první, opět kvalitní pohyblivým blokem. Opět jeden z brejků dokázal Dočkal využít po přihrávce Fekara a přehoupl misky vah na naši stranu. Dominance soupeře se postupně navyšovala a nám odcházely síly. Po další chybě přetížené obrany soupeř opět z malého vápna vyrovnal. A o několik minut později po krásné křídelní akci a ještě hezčí střele z poza pokutového území se dostali hosté poprvé do vedení. Smůla je, že pár náznaků dalších šancí už domácí nedokázali využít. Tak nakonec po velmi kvalitním utkání se raduje soupeř z nejtěsnějšího vítězství 3:2.
Hodnocení trenéra: "Hráči ukázali velmi dobrý charakter a to, že můžou v kompletní sestavě rovnat ligovým týmům. I proto věřím, že se budeme dále zlepšovat a posouvat jejich výkonnost."

U16

SK HS Kroměříž - FK Jablonec 0:2 (0:1)

sestava: Kolář - Frýdl, Kozubík Švajda, Joura - Heinz, Fekar - Lukáš, Dočkal, Pecina - Žďára připraveni: Dušek, Opluštil, Zavadil D.

Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Soupeř byl velmi kvalitní v soubojích i v držení míče, přesto jsme se mu minimálně padesát minut dokázali vyrovnat. Bohužel své šance jsme neproměnili a soupeř ano. V posledních minutách po prostřídání a úbytku sil už soupeř dominoval, což znamenalo velké množství šancí na jejich straně. Naštěstí jsme inkasovali jen jednou a odnášíme si pozitivní výsledek do další práce.
Hodnocení trenéra: "Jsem rád jakým způsobem hráči zatím přistupují ke každému utkání. Nechybí tam bojovnost, rychlost, ale i hra na míči pod tlakem dobrého soupeře. Jen díky takovým zápasům, které takto odpracujeme se můžeme dále posunout."

U17
SK HS Kroměříž - FK Jablonec 0:5 (0:1)

sestava: Benedikt - Ševčík, Lysák, Sedláček, Šupčík - Vyhlíd, Zavadil - Ševeček, Vojáček, Oračko - Sigmund připraveni: Opluštil, Heinz, Švajda, Dušek

U15
SK HS Kroměříž - MFK Dubnica 6:1 (2:0)
branky: Schönwälder 2, Nohava, Kyas, Novotný, Chytil

sestava 1.pol: Schönwälder - Bartůněk, Tepera, Večerka, Stavjaníková - Kyas, Hendrych - Novotný, Nohava, Vytiska - Chytil
sestava 2.pol: Michalčík - Bartůněk (Stavjaníková), Tepera, Pospíšil, Dočkal - Hendrych (Nohava), Novotný - Vytiska, Chytil, Kyas - Schönwälder

K zápasu jsem vstoupili odpočinutí po náročném soustředění v Roštíně a herním turnaji v Havlíčkově Brodě. Od prvních minut jsme lépe kombinovali a soupeře nepouštěli moc na vlastní polovinu hřiště. Bohužel jsme opět nedokázali využít větší procento svých šancí. To se změnilo ve druhém poločase, kdy soupeř kondičně odpadl a my díky dobrému držení  míče náskok navýšili na konečných 6:1.
Hodnocení trenéra: "Jsem rád, že se potvrzuje dobře nastolená cesta a po nabrání sil jsme ukázali, že fotbal hrát opravdu kluci umí a  věřím, že opět s příchodem dalších hráčů z dovolených nebo po zdravotních problémech se výkony týmu budou stále zlepšovat."

U14
SK HS Kroměříž - MFK Dubnica - nehráno (soupeř měl početní problémy)

U13
SK HS Kroměříž - MFK Dubnica - doplní trenér, ale není podstatný.

hráno na velké hřiště 10 + 1, utkání se zúčastnili: Madej, Buček, Čečatka, Hanslík, Klečka, Svozil, Dvořák, Bata, Ševčík, Solař a vypomohli hráči z U15 Bartůněk,Hendrych a Dočkal.

Jako první zkušenost s velkým hřištěm to bylo nad poměry kvalitní utkání. Hráči i na neobvyklých místech v sestavě podali velmi dobré výkony po technické stránce. Objevovaly se v zápase velmi nápadité kombinace, kde šlo vidět, že hráči mají fotbalovost v sobě. Tohle vše je na startu letní přípravy velmi pozitivní a mají na čem stavět.

U12
SK HS Kroměříž - FK Kozlovice U13

Tým MFK Dubnica zrušil pro tuto kategorii utkání, ale podařilo se nám najít náhradu. V úvodu jsme byli dominantní na míči, ale nedokázali jsme se brankově prosadit. Postupně i díky dobře silově připravenému soupeři nám odcházeli síly a zápas se začal vyrovnávat, což Kozlovice využili několika góly po našich chybách. Bohužel síly odcházely dále a v poslední části zápasu už byl soupeř více aktivnější a zápas rozhodl ve svůj prospěch.
Hodnocení trenéra Sukupa: "Jsem rád, že v první části utkání, kdy jsme měli síly šla vidět naše fotbalovost a snaha o kombinaci. Bohužel hráči proti vyspělému soupeři nevydrželi fyzicky, ale jako přípravné utkání nám to zase hodně pomohlo do budoucna. Stále si ještě kondičně zvykáme na větší hřiště v počtu 7+1 a každé takové utkání je přínosem."