Úvodní stránka>Aktuality>Příprava s lídrem druhé slovenské ligy

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - MFK SKALICA 1:6 (0:1)

Branky: Elšík - Haša 2, Majtán 2, Mizerák, Dolný.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Krhut, Neubert (70. Večerka), Hloch, Jeleček - Motal, Cupák - Elšík (75. Dvořák), Kovář (75. Navrátil), Berčík (60. Vasiljev) - Silný. Trenéři J. Baďura, I. Světlík, D. Klimek.

MFK Skalica: Fišan - Švrček, Jakúbek, Szőcs, Lipták - Opiela, Hlavatovič - Mizerák, Majtán, Haša - Dolný, náhradníci: Junas, Majerník, Cypris, Šebesta, Ondriš. Trenér Jozef Kostelník.

V dalším z řady zimních přípravných zápasů se muži potkali s kvalitou v podobě vedoucího celku druhé slovenské ligy. Za tým Skalice nastupuje také bývalý hráč Hanáků Roman Haša, který je po polovině soutěže se sedmi brankami druhým nejlepším střelcem svého aktuálního týmu, což "Cyrovi" všichni přejeme a tento hráč by si určitě zasloužil znovu kopat nejvyšší soutěž ať už na Slovensku nebo v Čechách. Favorizovaná Skalica šla do vedení v 17.minutě střelou po odraženém míči. Hanáci statečně vzdorovali po celý první poločas, několik minut po přestávce dokonce srovnali po pěkné ráně Elšíka, ale od 65.minuty a zejména po prostřídání už nestačili a skóre postupně narůstalo v jejich neprospěch. Škoda některých laciných ztrát na kopačkách Hanáků, které soupeř rychle a nemilosrdně trestal. Favorit ze Slovenska tak potvrdil dobrou formu a v Kroměříži zaslouženě vyhrál.