SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - SK SIGMA OLOMOUC B 3:1 (2:0)

Branky: 32.(pen.), 43. a 86. Silný Jan - 63. Hladík Jan

Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Trigas Paskal, Mikeska Karel.  Delegát: Mlsna Petr.

Diváků: 120

SK HS Kroměříž: Šustr - Šmerda, Čep, Budín, Netopil - Strašák, Látal, Steiner, Hromek (82. Ferko), Zavadil (72. Hynčica) - Silný (87. Galetka). Náhradníci: Svoboda - Kašík, Stratil, Pavelka. Trenér: Jaroslav Baďura. Asistenti Ivo Světlík a David Klimek.

SK Sigma Olomouc B: Reichl – Seibert, Štěrba, Jemelka, Hýbl (81. Danis) – Hladík, Ambrozek, Richter (54. Látal), Habusta, Vichta – A. Ševčík (89. Schmidt). Trenér Augustin Chromý.

Komentář vedoucí mužstva K. Haldinové:"Zápasový den začal stejně jako před posledním vyhraným zápasem s Vyškovem. Ranní trénink, oběd a samotný zápas. V úvodu měl hostující Ambrozek na kopačkách krásný centr, který zneškodnil Šmerda. První více nebezpečná šance Sigmy byla ve 21. minutě, kdy z rychlého brejku Vichta míč přes Šustra nedostal a napodruhé zasáhl Tomáš Netopil. Ve 22. minutě se kopal PVK na hostující branku, míč poslal Strašák do malého vápna na Davida Čepa, který hlavou trefil tyčku. Ve 32. minutě jsme se ujali vedení, penaltu proměnil bezchybně Silný.  Minutu před koncem poločasu uklidnil Hanáky druhým gólem Silný, z levé strany obešel obránce i golmana Reichla. V 51. minutě jsme viděli krásnou akci Silného a Hromka, který nastřelil pouze břevno branky. V 63. minutě Hladík snížil na 2:1. Rozhodující 85. minuta, Honza Silný se utrhl a jeden na jednoho dovedl obehrát i Reichla a kolem jeho levé nohy poslal míč ke vzdálenější tyči do brány 3:1. Hanáci tak v klidu oslavili výhru a hattrick Silného."

• Videozáznam z utkání je zde.
  • Podrobnější informace z průběhu utkání jsou zpracovány v reportáži zde (zdroj onlajny.com).