Úvodní stránka>Aktuality>Muži zahájili letní přípravná utkání

Muži zahájili letní přípravná utkání dopoledne 16.7.2016 proti rezervě Zlína. Na perfektním travnatém hřišti v místní části Těšnovice se prostřídal početný kádr, jedinou branku Hanáků vstřelil Haša z penalty a Hanáci nakonec prohráli 1:2 po poločase 1:0.

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC FASTAV ZLÍN B 1:2 (1:0)

Branky: Haša Roman - Mlýnek Vít 2x

Rozhodčí: Slováček Adam

Diváků: 50

SK HS Kroměříž: Šustr - Kašík, Čep, Látal, Šmerda - Hynčica, Stratil, Steiner, Ferko - Haša, Galetka. Střídali Oral, Silnica, Večerka, Cupák, Silný. Trenér: David Klimek.

FC Fastav Zlín B: 1. poločas: Šiška – Petřík, Košák, Bačo, Vašulka, Oulehla, Malenovský, Stuchlík, Nečas, Chwascz, Mlýnek M. 2. poločas: Dostál – Michálek, Košák, Tkadlec, Jakubov, Blanař, Venený, Tureček, Masař, Gettler, Mlýnek V. Trenér: Jan Jelínek.

Komentář masérky celku K. Haldinové: Tak chvilku trvalo, než kluci začali hrát, ale poté ke konci prvního poločasu bylo znát, že se rozehráli. Šance byly na obou stranách, i když bych řekla, že ve finalce jsme byli i my lepší, až na některé průniky zlínských. Do druhého poločasu poslal trenér Klimek ,,mladší kádr" v obraně po boku Vaška Látala to řídil třeba mladíček Jirka Večerka, jako v první půli tak i v druhé byl hodně vidět Daniel Šmerda, který předal do druhého poločasu kapitánskou pásku právě dalšímu talentovi Cupákovi. Když jsme v prvním poločase proměnili penaltu, konkrétně Roman Haša, myslela jsem, že skóre udržíme, příšlo ale vyrovnání. Zlínská rezerva Fastavu nás nakonec potrestala ještě jedním gólem. Určitě utkání nehodnotím jako špatně odehrané, jako každá příprava, tak i tahle ještě nějakou chvilku potrvá a máme na to se sehrát.

Komentář z webu soupeře je zde (zdroj oficiální wwww stránky FC FASTAV Zlín).