Úvodní stránka>Aktuality>Muži vyhráli ve Znojmě

Sestava: Dostál - Mlčoch, Houser, Matoušek, Vyhlíd - Cupák, Sedlák (89' Švajda) - Červenka (82' Dočkal), Sklenář (75' Masař), Plecitý (58' Votava) - Mustafić (85' Vasiljev)

Branky: 87' Malár - 27' Cupák, 44' Mustafić, 88' Votava

ŽK: 43' Fládr, 61' Okleštěk, 88' Krakovčík - 76' Červenka

Diváci: 0

Hodnocení trenéra (B.Červenka) + fotografie - odkaz na: kroměřížský deník

„Utkání bylo kostrbaté z obou stran, příliš kvality se tam neobjevilo. Při přechodu jsme udělali hodně zbytečných ztrát, balon se nám nepodařilo přesně přihrát. Jednou to vyšlo a vstřelili jsme branku na 1:0. Malinko nás to uklidnilo. Soupeř měl zásluhou Davida Štrombacha dvě nebezpečné šance, které zaváněly gólem. Přežili jsme je, do poločasu zvýšili na 2:0," hodnotil úvodní půli hlavní trenér Kroměříže Bronislav Červenka.

„Nedokázali jsme využít ztrát soupeře. Několikrát jsme šli tři na dva, situaci jsme však nevyřešili ideálně, což je špatně. Limitovalo nás to. Kdybychom dali na 3:0, po šedesáti minutách by defacto bylo rozhodnuto," domnívá se lodivod hanácké lavičky.

„Stále to není hra, jakou bych si představoval. Je tam hodně nekvality, uspěchanosti. Netuším, proč jsme se s tím v posledních dvou třech zápasech potýkali. Musíme se na to zaměřit, v podstatě máme čtrnáct dní volno," připomněl Červenka skutečnost, že od pondělí se minimálně na dva týdny přerušují veškeré sportovní organizované zápasy.

MSFL

KM B

Sestava: Benedikt - Švajda (46' Hrbas), Klimek, Petr, Vyhlíd (46' Kurfürst) - Budín, Heinz - Mlčoch (46' Kozubík), Cimra (46' Král), Berčík - Vasiljev

Branky: 4' Vasiljev, 20' Berčík, 33' Vasiljev, 35' Švajda, 36' Heinz, 40' Mlčoch, 49' Vasiljev, 70' Heinz, 82' Klimek

Diváků: 0

Hodnocení trenéra (Karel Heinz):

Soupeř, se kterým jsem se potkali již v předkole poháru OFS, se velmi dobře a organizovaně bránil. Měli jsme možnost opět vyzkoušet postupný útok a hledání možností, jak proniknout do hlubokého bloku hostů. Zejména po křídelních prostorech a rychlých přímočarých akcích jsme se dokázali dostávat do šancí a vstřelit branky. Ve hře mi chyběla více odvaha jít před zahuštěnou šestnáctkou do narážečny a prosadit se tak v prostoru plném hráčů. Velkým pozitivem je i zapojení hráčů z mladšího dorostu, kteří si můžou vyzkoušet mužský fotbal. Nyní nás čeká vynucená pauza kvůli vládním opatřením, tak pevně doufáme, že se brzo hráči vrátí na hřiště a do zápasového rytmu.

III. třída - sk. B

dorost

Hodnocení trenéra U19 (Karel Heinz):

Do utkání jsme vstoupili s úmyslem hrát kombinační a technicky precizní fotbal, což se nám do 35.minuty dařilo. Díky brankám Dočkala a Kozubíka jsme se dostali do zaslouženého vedení. Po zkratu našeho brankáře jsme vytvořili penaltu, kterou soupeř proměnil. Od té doby jsme se až do konce utkání trápili. Suupeři narostly křídla a bojovným výkonem se snažili zvrátit utkání. Až v samotném závěru pojistil naši výhru Dočkal na 3:1.

dorost

Utkání hrané na novém velmi krásném stadionu v Koblovicích nám vycházelo velmi dobře až do hrozivě vypadajícího střetu našeho brankáře Martináka, který byl následně odvezen do místní nemocnice na vyšetření. Naštěstí se nepotvrdilo žádné vážné zranění a mohl s námi odcestovat nazpět domů. Vítkovice dokonale využívali svého malého hřiště k agresivní hře s dlouhými míči, a to nám dělalo problémy. Také se dostali do vedení, ale dokázali jsme se po dvacetipěti minutách otřepat a následně jsme měli několik velkých šancí, ale bohužel jsme dali pouze jednu a srovnali tak Dočkalem. Následně jsme přečkali i pokutový kop, který chytil Martinák a až do konce poločasu jsme hru kontrolovali. Druhou půli jsme začali velmi aktivně a obraz hry vůbec nenasvědčoval tomu, že si odvezeme takový výprask. V 53. minutě se stala již zmíněné zranění našeho brankáře, která navíc skončila brankou a my jsme nedokázali již odpovědět. Otřesení naši hráči se již nedostali do konce utkání vůbec do tempa, a proto jsme zaslouženě prohráli. Doufám, že se nachystáme na utkání v Blansku lépe.

Na závěr bychom rádi velmi poděkovali domácí zdravotnici Romaně Kostelanské, která se skvěle postarala, až do příjezdu RZS, o našeho zraněného brankáře.

Hodnocení trenéra U17 (Radovan Budín):

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Chtěli jsme aktivně, vysoko bránit a po zisku míče být nebezpeční směrem k soupeřově brance. Celý první poločas se nám to až na malé nedostatky dařilo. Soupeř měl asi tři šance a stejný počet jsme si vytvořili i my. Do druhé půle jsme chtěli hlavně udržet tempo hry. Bohužel chvíli po poločase jsme si nepohlídali dlouhý nákop domácích, kdy nám vstřelili branku. Deset minut na to jsme obdrželi druhou branku ze standartní situace a vzápětí třetí branku po pěkné kombinační akci domácích. Jsem velmi rád, že to kluci nevzdali a dále bojovali, aby s výsledkem ještě něco udělali. Odměnou jim byla branka v 76. minutě, kdy se krásně individuálně prosadil Košárek. Bohužel ve zvyšujícím tlaku jsme si opět nepohlídali jeden náběh za naši obranu, který jsme museli přerušit faulem a domácí přidali čtvrtou branku z penalty. Celé utkání mělo velmi dobrou úroveň a doufám, že se nám podaří navázat dobrým výkonem v sobotu v Blansku.

MSDL U19

MSDD staršího dorostu sk.E

MSDL U17

MSDD mladšího dorostu sk. E

žáci žáci B

Hodnocení trenéra U15 (Petr Sukup):

Po dlouhé cestě a brzkém vstávání šla na hráčích vidět únava. Začátkem prvního poločasu nám chvíli trvalo něž jsme se dostali do utkání. Hra ve středu hřiště byla vyrovnaná, ale narozdíl od soupeře jsme byli ofenzivnější a nebezpečnější v zakončení. Toho jsme využili a vstřelili do konce poločasu čtyři branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně. Dařilo se nám dobře kombinovat a diktovat tempo hry. Na hřišti jsme měli převahu, kterou jsme využili ke vstřelení dalších dvou branek. Za téměř rozhodnutého stavu jsme povolili, na což se hra vyrovnala a soupeř toho využil. Pěknou střelou z přímého kopu nám vstřelili branku. Do konce utkání pak již branka nepadla a zaslouženě jsme vyhráli.

Hodnocení trenéra U14 (Radovan Budín):

Na utkání jsme se hodně těšili, jelikož je to na nějakou dobu poslední zápas. V sestavě jsme udělali několik změn a v prvním poločase to šlo hodně znát. Soupeř byl velmi indivuálně zdatný. Chtěli jsme hrát hodně vysoko a soupeře napadat v malém hřišti, ale to se nám nedařilo. Soupeř nám z těchto situací dokázal vyjíždět a dostával se také do vedení. Do poločasu jsme vstřelili tři branky a věřili jsme, že v druhém poločase zvýšíme tempo hry a dokážeme soupeře zatlačil. I díky tomu, že jsme v tomto utkání byli biologicky starší se nám povedlo fyzicky vydržet déle než domácí a postupně jsme přidávali branky. Jsem rád, že jsme toto utkání zvládli. Teď máme dva týdny, kdy můžeme pouze trénovat, ale věřím, že budeme brzo v zápasovém cyklu.

Hodnocení trenéra U12 (Ondřej Mrázek):

Dvě třetiny jsme soupeře vysoko napadali a nenechali jej hrát, z čehož pramenily šance na obou stranách. Dokázali jsme dvakrát vyrovnat a dokonce po dvou třetinách vést 3:2. Bohužel ve třetí  třetině utkání nám odešly fyzické i psychické síly a soupeř nekompromisně trestal. Dokud jsme byli schopni udržet míč na kopačkách a vyrovnali se soupeři běžecky, tak bylo utkání zcela vyrovnané. Zapojili jsme do zápasu všechny zdravé hráče, což beru jako další plus tohoto utkání. Máme se z čeho poučit a víme na čem musíme pracovat. Více takových utkání.