Úvodní stránka>Aktuality>Muži vybojovali remízu na půdě druholigových Vítkovic

MFK VÍTKOVICE - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 3:3 (3:3)

Neděle 24.2.2019

Branky: 21. a 22. Chvěja, 42. Pašek z pen. - 25. a 28. a 37.Silný.

SK HS Kroměříž: Toman - Šmerda,  Matoušek, Zavadil,  Jeleček  - Krhut, Cupák, Motal, Masař - Kovář, Silný . Střídali Jícha - Dvořák, Bršlica, Vyhlíd, Chytil, Mlčoch. Trenér Bronislav Červenka.

MFK Vítkovice: Květoň - Končal, Mikula, Cverna, Celba - Vasiljev (46. Surzyn), Matěj (46. Holiš), Kaloč (60. Motyčka), Pašek (60. Bzirský) - Januška (60. Ožvolda)- Chvěja (60. Miker). Trenér: Jiří Balcárek

Vítkovice si ke své generálce na druhou ligu pozvali Hanáky a hrálo se na přířodním travnatém povrchu. Rušné utkání nakonec přineslo remízu.

Komentář trenéra Bronislava Červenky: “Jsem spokojený. Většina hráčů odvedla velmi dobrý výkon. Snad to není jenom jedna vlaštovka, ale jde o stabilní formu, ve které budeme pokračovat. Byl to náš nejlepší zápas v přípravě. Narazili jsme na dobrého soupeře, který chtěl hrát fotbal. My jsme se mu přizpůsobili. V naší hře byly výborné věci a hodně pěkných akcí. Oboustranně se hrál rychlý fotbal. Indivuální chyby, kterých jsme se dopustili před inkasovanými brankami, mne tentokrát tolik nemrzely, to se prostě stává, mně se hlavně líbilo, že jsme hráli rychle nahoru a tlačili se do zakončení. Co se týká hattricku Silného tak zápas se mu povedl jak střelecky tak i herně.."

Článek z webu soupeře je zde