SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - 1.FC VIKTORIE  PŘEROV 6:1 (3:0)

Branky: Silný 3 z toho 1 z pen., Michna, Jeleček, Kovář z pen. - Blažkovský

SK HS Kroměříž: Kofroň - Šmerda, Látal, Matoušek, Jeleček - Krhut, Michna, Strašák, Ferko - Silný, Kovář. Střídali: Svoboda - Jura, Pavelka, Neubert. Trenéři Ivo Světlík a David Klimek.

1.FC VIKTORIE Přerov: Švec - Grečmal, Bogdaň, Bubeník - Koller, Kytlica, Hýbner, Bielko, Kryšpín - Plášek, Blažkovský. Střídali: Tomek Š.. Trenér Jaroslav Matějíček.

V utkání, které se hrálo v sobotu 11.2.2017 předvedli domácí hráči velmi dobrý výkon. V úvodu utkání byla odpískána penalta, kterou Silný proměnil 1:0. Netrvalo to dlouho a Silný přidal druhý gól, kdy po přihrávce Jelečka následoval centr a Silný míč dopravil do branky. Michna, který je v Kroměříži na zkoušce, přidal třetí gól levou nohou po samostatné akci. Velké šance Silného a Kováře zůstaly neproměněny. Druhý poločas brankově načal Tomáš Jeleček, který přidal čtvrtý gól střelou pod břevno branky. V 55. minutě poslal David Pavelka krátkou malou domů a hosté tak snížili na 4:1. V 58. minutě Kovář z penalty navýšil na 5:1. Poté Martin Neubert rozjel v 66. minutě výbornou akci s Krhutem, která bohužel skončila bez zakončení. V závěru utkání dostal Silný kolmou přihrávku, šel sám na golmana a poslal míč po zemi k tyči na 6:1.