Úvodní stránka>Aktuality>Muži s juniorkou Jihlavy bez branek

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC VYSOČINA JIHLAVA 0:0 (0:0)

Branky: - 

Sestava: Kofroň - Kašík, Budín, Látal, Šmerda - Jakob Akrong, Chalupa, Strašák, Jeleček - Calistus Chukwu, Karmazín. Střídali: Oral - Berky, Jura. Trenéři Ivo Světlík a David Klimek.

Na druhý přípravný zápas zimní přípravy přicestovala do Kroměříže juniorka prvoligové Jihlavy a v sobotu v 11:00 sehrála za mrazivého počasí remízový zápas s mužstvem Hanácké Slavie. Mužstvo domácích nastoupilo v kombinované sestavě, ve které se objevila opět řada hráčů, kteří během zimní přípravy bojují o místo v kádru na jarní část MSFL. Nutno ale podotknout, že v sestavě domácích chyběla řada hráčů, kteří vlivem virózy a také vlivem počasí k utkání raději nenastoupili. 

Komentář trenéra Ivo Světlíka: "Máme za sebou dva týdny přípravy. Bohužel počasí to nasměrovalo k tomu, že hodně hráčů je zraněných a nemocných. Tyto dva zápasy jsme proto odehrály v kombinované sestavě. Zápas s Jihlavou, extrémní podmínky -8 stupňů, bohužel jen se dvěma hráči na lavce. Zápas to byl bez branek, bez šancí. Chtěli jsme opět vidět kluky, které tu máme na zkoušce, jestli se u nás uchytí, ještě vyhodnotíme v následujícím týdnu, kdy máme další zápasový blok. V sobotu Pardubice a v neděli doma Nové Sady Olomouc. Poté se kádr bude zužovat a stabilizovávat."

Videa z vybraných speciálně kondiční a silových tréninků mužů pořídila před zápasem K. Haldinová a jsou uložena ke shlédnutí zde video 1 a zde video 2

Fotogalerie K. Haldinové (více fotografií zde):

HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017
HS - Jihlava jun. 28.1.2017HS - Jihlava jun. 28.1.2017