Úvodní stránka>Aktuality>Jarní série zápasů bez porážky skončila v Třebíči

HORÁCKÝ FK TŘEBÍČ - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 3:2 (2:0)

Branky: 14. Peručica Velibor, 35. Johnson Precious Idodo, 64. Bogner Patrik - 47. Silný Jan, 58. Jeleček Tomáš.

Rozhodčí: Hájek Robert - Sedláček Tomáš, Drozdy Luboš. Delegát: Peřinka Jiří.

Diváků: 100

HFK Třebíč: Staněk – Bagnon, Houser, Abayomi, Igbinoba, Dočekal, Komínek, Peručica (70. Novotný), Heřmánek, Bogner (90. Hronek), Johnson (63. Karásek). Trenér: Michal Sobota.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Šmerda (64. Neubert), Matoušek, Látal, Jeleček - Cupák, Budín - Krhut (82. Stratil), Kovář, Strašák (46. Michna) - Silný. Připraveni Trochta - Pavelka, N´Dekre Elie Moise. Trenéři Ivo Světlík, David Klimek.

Od prvního jarního předehrávaného kola dne 12.11.2016 proti rezervě Sigmy Olomouc Hanáci nepoznali porážku, během této série sedmkrát zvítězili a pouze jednou remizovali. Až v sobotu 6.5.2017 v Třebíči okusili hořkost prohraného zápasu.

Hanákům nevyšel první poločas, kdy se domácí tým bojující o záchranu dostal do slibného dvoubrankového vedení. Nejprve z trestného kopu za velkým vápnem pěkně zatočil míč do sítě Peručica. Ve 35.min. si na kolmou skákavou přihrávku za obranu naběhl Johnson a na dlouhou nohu důrazně a se štěstím protlačil míč za Kofroně. Hned po přestávce po pěkné kombinační akci chladnokrevně zakončil k tyči Silný a snížil na rozdíl jedné branky. To Hanáky nakoplo a po jedenácti minutách přišlo vyrovnání. Jelečkův falšovaný míč z trestného kopu zapadl za domácího brankáře a byla z toho branka na 2:2. Domácí se však rychle oklepali a v 64. min. rozhodl o jejich výhře Bogner, který si na zadní tyči naběhl na centr a do protipohybu brankáře Kofroně uzavřel skóre utkání na 3:2. Trenéři Hanáků se ještě snažili posílit útočnou sílu Neubertem a změnou rozestavení, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

Porážku je třeba hodit za hlavu a dobře nastartovat nový tréninkový a zápasový týden, aby to v sobotu 13.5.2017 doma proti HFK Olomouc klaplo a to nejlépe za plné tři body.