Sestava: Dostál - Machálek (33' Plecitý (89' Vasiljev)), Zavadil, Matoušek, Vyhlíd - Cupák, Houser - Mlčoch, Sklenář (68' Tiahlo), Červenka (65' Sedlák) - Votava (79' Mustafić)

Branky: 50' Araujo-Wilson - 35' Votava, 70' Houser

ŽK: 52' Kolčava, 61' Růžička, 64' Ritter, 80' Křišťál - 62' Houser

Hodnocení trenéra (B.Červenka) + fotografie - odkaz na: kroměřížský deník

MSFL

muži B

Hodnocení trenéra mužů "B" (Karel Heinz):

Soupeř se v sobotu dopoledne omluvil přes OFS Kroměříž, že nemůže utkání odehrát. Velmi nás to mrzí, měli jsme hlavně mládežnické hráče nachystané, aby měli zápasové vytížení, o které tímto přisli. Nicméně respektujeme situaci, která v týmu Kyselovic vznikla a nachystáme tým na další utkání, které nás čeká proti Zářičí.

III. třída - sk. B

dorost

Hodnocení trenéra U18 (Jiří Buksa):

S vědomím těžkého utkání jsme přijeli na HFK se snahou bodovat. Po velmi bojovném výkonu jsme uhráli cennou romízu na půdě kvalitního soupeře.

Hodnocení trenéra U16 (Vladimír Mlčoch):

První poločas jsme se dlouho nemohli dostat do zápasu. Obě branky jsme inkasovali po standartních situacích, se kterými máme problém. Ve druhé půli jsme byli daleko aktivnější a důraznější, tím jsme soupeře dostali pod tlak. Velmi dobře zachytal brankář domácích, který HFK velmi podržel. Z velkého tlaku jsme přeci jen dokázali vstřelit kontaktní branku a v poslední minutě dokonce Klečka ve stoprocentní šanci opět ztroskotal na brankáři domácí. Za velmi dobrý výkon v druhém poločase jsme si minimálně bod zasloužili. Snad se nám povede v příštím zápase navázat na výkon a budeme i bodově úspěšní.

MSDL U19

MSDD staršího dorostu sk.E

MSDL U17

MSDD mladšího dorostu sk. E

žáci žáci B

Hodnocení trenéra U15 (Petr Sukup):

V prvním poločase jsme hráli proti větru a dělalo nám to nemalé problémy. Bohužel soupeř byl víc na míči a stalo nás to spoustu sil. Do druhého poločasu jsme nevstoupili vůbec dobře a během deseti minut jsme obdrželi dvě branky. V celém zápase jsme dělali spoustu individuálních chyb, což se projevilo do celého obrazu hry. Znojmo nás dokázalo přehrát silově i kombinačně a zaslouženě vyhrálo.

Hodnocení trenéra U14 (Radovan Budín):

Do utkání s prvním týmem v tabulce jsme vstoupili velmi aktivě a soupeře dostali pod tlak. Výborně jsme napadali, zavírali prostory a byli jsme nebezpeční ve finální fázi. Bohužel se nám nepovedlo vstřelit branku a soupeř se postupně dostával více do hry. Od obou týmů šla vidět snaha o kombinační hru. V průběhu utkání jsme začali více chybovat po zisku míče, nedokázali jsme kvalitně míč udržet a získat tak potřebný klid v založení útoků. Utkání pak rozhodla jediná branka hostů.

Hodnocení trenéra U12 (Ondřej Mrázek):

Velmi náročné utkání díky povětrnostním podmínkám i kvalitě soupeře. S obojím se hráči vyrovnali po většinu zápasu celkem dobře. Dokud jsme měli síly a dokázali udržet míč kombinací delší dobu na svých kopačkách, tak jsme byli rovnocenným protivníkem. Ale v koncovkách všech třetin jsme vždy byli pod vysokým tlakem a bylo otázkou, kolik nám dají branek. Naštěstí se "pytel" nerozrhl a konečný výsledek 2:6 po třetinách 0:1, 0:2 a 2:3 je pro nás dobrou motivací pro další zápasy.

Hodnocení trenéra st.žáků (Petr Sukup):

V začátku utkání jsme soupeře přehrávali hlavně v křídelních prostorech a z toho vyplynula i první branka. Následně nás soupeř začal více dostupovat ve středu hřiště a přestalo se nám dařit využívat křídelní prostory. Po zbytečných chybách, hlavně v rozehrávce a následných faulech jsme darovali soupeři mnoho standartních situací, což soupeř ve 30. minutě využil. Ve druhém poločase jsme měli také několik šancí z křídel, ale bohužel jsme je neproměnili. Více fyzických sil se ukázalo ke konci utkání na naší straně a tím se nám podařilo vstřelit druhou a násladně po individuální akci Peciny i třetí branku.