Úvodní stránka>Aktuality>Hanáci změřili síly s nedalekými Skašticemi

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ – TJ SKAŠTICE 4:0 (1:0)

Hráno v pátek 21.2.2020 17:30 hod. na umělé trávě 3G v Kroměříži

Branky: 5. Steven, 68. Kovář, 81. Červenka, 90. Votava z pen.

V pátečním chladném a větrném večeru si Hanáci poradii s divizními Skašticemi. Skóre utkání načal testovaný kanadský útočník Steven, více branek do poločasu Hanáci i přes převahu nepřidali. Ve druhé půli byli Skaštice místy lepším celkem, zejména co se týká pohybu a kvality na míči, nicméně žádnou ze svých příležitostí nedotáhli ke gólovému zakončení. Hanáci své předposlední zimní přípravné utkání rozhodli v poslední dvacetiminutovce a skóre postupně navýšili až na čtyřgólový rozdíl, který si sympaticky hrající soupeř až tak nezasloužil.

Komentář trenéra B. Červenky: "První poločas se mi líbil, škoda že skončil jenom 1:0. Herně jsme totiž byli lepší, aktivnější. Měli jsme celkem dobré zakládání útoků i přechod. Brzy jsme dali gól a měli i další příležitosti, přičemž soupeře jsme v úvodní části prakticky do žádné šance nepustili, což bylo pozitivní. Naopak ve druhé půli jsme byli ospalejší, lenivější. Přišlo mi, jako kdyby kluci nebyli nachystaní, některým se nechtělo moc běhat