Úvodní stránka>Aktuality>Hanáci zahájili zimní přípravné zápasy

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ – TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:1 (3:1)

Sobota 18.1.2020 10:00 hod. umělá tráva 3G v Kroměříži

Branky: Silný 3, Kovář - Výmola

SK HS Kroměříž: Kofroň (46. Toman) – Mlčoch (46. Bubla), Pančochář (46. Zavadil), Machálek (46. Žiška), Fládr (46. Tiahlo) – Cupák (46. Pospíšilík), Pospíšil (46. Masař) – Chytil (46. Malošík), Kovář (46. Vasiljev), Berčík (46. Červenka) - Silný (46. Mishchuk). Trenér Bronislav Červenka.

V prvním zimním přípravném zápase muži nastoupili na domácí umělé trávě proti diviznímu soupeři. Hrálo se za trvalejší převahy domácích, ale soupeř z Valašska předvedl snaživý výkon a zapadl do cílů tohoto přípravného utkání. Třemi brankami se prosadil kanonýr Jan Silný, kterého doplnil Marián Kovář. Za hosty se po pěkné akci prosadil jejich častý střelec Výmola, který průběžně vyrovnával na 1:1.

Komentář trenéra B. Červenky: "Na to, že to byl první zápas, tak to nebylo špatné. Utkání samozřejmě po týdnu trénování nemělo takové tempo, hlavně v prvním poločase bylo vidět, že nám schází herní praxe. Nepřesností bylo až moc. Na druhé straně jsme se po změně stran zlepšili. Předvedli pěkné akce a zahodili ještě spoustu dalších šancí. "

Komentář sekretáře SK HS Kroměříž Karla Heinze ke startu přípravy:"Dne 13.1.2020 zahájil A tým SK HS Kroměříž zimní přípravu. Hráči nastoupí do 13 přátelských utkání . 4 týmy jsou druholigové ( Líšeň, Skalica, Prostějov, Dubnica), 2 týmy třetiligové ( Slovácko B, Vyškov), 6 týmů divizních ( Valašské Meziříčí, Strání, Kozlovice, Zbrojovka B, Slovácko B) a jeden tým lídr KP lídr (Kvasice). Do přípravy zasáhnou tito hráči stávajícího kádru - Kofroň, Toman, Matoušek, Machálek, Zavadil, Chytil, Berčík, Cupák, Mlčoch, Pančochář, Fládr, Kovář,Masař, Silný a na zkoušku: Pospíšil,Malošík (Morkovice),Červenka (Fastav Zlín), Novotný (Slovácko), Bubla ( Skaštice) dva hráči z Ukrajiny Tiahlo a Mishchuk (FC Lvov), Vasiljev návrat z Bělotína. Z dorostu pak Žiška, Sedláček, Ševčík, Vojáček, Sigmund, Pospíšilík, po zranění kolene se vrací Vyhlíd, naopak Šmerda je po těžkém úrazu kolene zatím v rekonvalescenci. Dosavadní odchody Marchuk Slovensko, Hloch zkouška Prostějov, Cikryt návrat Mohelnice, Jeleček konec z pracovních důvodů, Votava Fastav Zlín."