Úvodní stránka>Aktuality>Generálku na 2.ligu Znojmo v Kroměříži zvládlo

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ -  1.SC ZNOJMO FK 1:4 (0:2)

Branky: Kovář - Vašíček 2, Schwarz, Pecháček.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Matoušek, Neubert, Hloch (75. Stratil), Jeleček - Motal (46. Zavadil), Cupák - Blanař (46. Šmerda), Kovář, Krhut - Silný. Trenéři J. Baďura, I. Světlík, D. Klimek.

1.SC Znojmo FK: Veselý - Helísek, Malár, Avdić, Djumovič - Javůrek, Pospíšil, Machuča (46.Moravec), Pecháček, Ambrozek (46.Štrombach) - Vašíček (60.Schwarz). Trenér Leoš Kalvoda.

Původně se mělo přípravné utkání dne 25.2.2018 odehrát na hlavním vyhřívaném travnatém hřišti Městského stadionu ve Znojmě jako generálka na druholigový zápas domácích proti Vítkovicím, ale s ohledem na stav a předpověď počasí vedení znojemského celku požádalo Hanáky o přeložení na umělou trávu do Kroměříže. Po dohodě obou celků se tedy zápas odehrál v Kroměříži. Za mrazivého a větrného počasí si výhru odvezli připravěnější a kvalitnější hosté ze Znojma, kteří nemilosrdně trestali ztáty míče na straně domácích a po většinou rychlých kolmých akcích se dostávali před branku Kofroně. Výsledkem byly čtyři branky v jeho síti. Domácí nebyli v zápase úplně bez šancí, ale opět je trápila koncovka a z několika velmi dobrých příležitostí skončila brankou jen ta Kovářova.