Úvodní stránka>Aktuality>Druhý zimní přípravný zápas U19

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ U19 - 1.FC SLOVÁCKO U19 1:1 (1:0)

Sobota 28.1.2017 ve 13:00 hodin, umělá tráva stadion HS

Branky: Šťastný

Sestava: Svoboda,Dvořák,Glozyga,Urubek,Šmerda,Navrátil,Fojta.Cupák,Knap,Chudoba,Šťastný. Střídali: Zakopal,Beneš,Vasiljev,Oslzla,Dočkal.

Komentář trenéra Karla Heinze: "Velmi těžké utkání s ligovým soupeřem, které mělo dva rozdílné poločasy.V tom prvním jsme hráli lépe my a výborným napadáním, presingem a represingem jsme neustále drželi soupeře pod herním tlakem a oni neměli možnost rozvinout svou kombinační hru. V první půli jsme měli několik velmi dobře rozjetých rýchlých protiůtoků, které bohužel neskončili více jak jednou vstřelenou brankou a o tu se postaral Petr Fojta, který na polovině získal míč, zatáhl jej po straně a přesným centrem našel nabíhajícího Danka Šťastného a ten placírkou usměrnil míč do brány.
Ve druhé půli byl soupeč preciznější a pohyblivější a vytvořil si vcelku velký tlak, ovšem víc jak na vyrovnání to nestačilo. V 70. minutě po zaváhání v naší obraně hosté srovnali. Velmi dobře v tomto utkání zachytal Jakub Svoboda. Jen více takových utkání, kdy si hráči musejí sáhnout na dno svých sil ."

V dalším přípravném utkání kluci porovnají síly s Pardubicemi ...také účastník první dorostenecké ligy a v následujícím týdnu budou hrát utkání se Slovanem Liberec a pražskou Bohemians 1905. což budou opět velmi kvalitní konfrontační zápasy.

V neděli 29.1.2017 pak odehrál přípravná utkání i mladší dorost, kdy na umělé trávě hostil stejně staré hráče MFK Chrudim, přičemž mladší U16 prohráli 0:4 a starší U17 naopak vyhráli 3:1 po dvou trefách Malošíka a jedné Mlčocha.