Úvodní stránka>Aktuality>Dosavadní přípravné zápasy mužů

Jak bylo prvně infomováno zde, tak muže čeká v letní přípravě také porce přípravných a pohárových zápasů. Hned v prvním týdnu 11-15.7.2017 široký kádr včetně přecházejících dorostenců a testovaných hráčů absolvoval už čtyři zápasy. Zde je krátké a stručné shrnutí:

V úvodním přípravném zápase v úterý 11.7.2017 naši hráči na hřišti v Těšnovicích porazili účastníka třetí nějvyšší slovenské soutěže v poměru 3:2 (2:0). O branky se podělili Neubert, Kovář a Matoušek.

Hned ve středu se na stejném hřišti této kroměřížské místní části utkali s kombinovaným celkem juniorů+starších dorostenců SK Sigmy Olomouc, přičemž proti mladému soupeři se na naší straně také představila mladší sestava a byl z toho nakonec vysoký výsledek 1:6 (0:1). Branku domácích zaznamenal Šťastný.

V sobotu 15.7.2017 si již na hlavní stadion na Obvodové ulici domácí trenéři připravili hned dvojzápas.

Dopoledne se opět většinou mladší domácí hráči představili proti juniorce FC FASTAV Zlín a prohráli 1:4 (1:2). Sestava: Svoboda - Třasoň, Stratil, Šmerda, Fojta – Chudoba, Cupák, Heřmánek, Ferko - Dostál, Zavadil. Střídali: Šťastný, Jeleček, Matoušek. Jediný náš gól vstřelil Ferko.

Odpoledne se ta většinou zkušenější sestava poměřila s ambiciózním druholigistou ze Slovenska, kterým byl FK Poprad. Kvalitní, rychlé a pohledné utkání skončilo remízou 2:2 po vyrovnaném poločase 1:1. Sestava: Kofroň - Jeleček, Matoušek, Hloch, Krhut – Blanař, Budín, Okleštěk, Sedláček – Kovář, Elšík. Střídali: Neubert, Cupák, Zavadil, Heřmánek. Branky na straně Hanáků zaznamenali Neuber a Elšík Robin. 

Opět uvádíme, že plán přípravných zápasů včetně výsledků je uveden a průběžně aktualizován na http://www.hanackaslavia.cz/priprava a z pohledu detailnějšího týdenního tréninkově-zápasového plánu také na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu (okna pro rychlé odkazy umístěna také na úvodní stránce nahoře).
 
Součástí letní přípravy bude také úvodní část národního poháru letos opět pořádaného FAČR pod názvem MOL CUP, informace jsou ke sledování na http://www.hanackaslavia.cz/pohar-facr. 1. kolo je v plánu o víkendu 22-23.7. a Hanáci jedou k nováčkovi divize do Strání, které v předkole porazilo Bzenec. Aktuálně se jedná o termínu sobota nebo něděle což upřesníme.
 
Mistrovské zápasy MSFL pak budou zahájeny v neděli 6.8., kdy od 10:15 hodin nastoupíme na půdě vítěze minulého ročníku MSFL SK Uničov. Informace budou jako vždy soustřeďovány na http://www.hanackaslavia.cz/zapasy a také na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu (okno pro rychlý odkaz je umístěno také na úvodní stránce nahoře).

Pohyb v kádru bude po finální uzávěrce zveřejněn na http://www.hanackaslavia.cz/a-tym, s ohledem na složitost a diplomacii při jednání o hráčích, při testování hráčů apod. apleuje vedení klubu na příznivce o trpělivost, informace budou zveřejněny v tzv. pravý čas.